lek. dent. Irena Boniuszko

mam 50 lat, boje się dentysty jak ognia, ale dzięki temu że chodzę regularnie na wizyty do Pani Boniuszko mam wszystkie zęby własne i żywe, bez leczenia kanałowego, bez wyrywania, protez, koronek itd. to jest recenzja usług wykonywanych przez p Irene Boniuszko

Nie polecam, niedokładnie wyczyszczony ząb, potworny ból i stan zapalny… w konsekwencji kolejne leczenie

W gabinecie panuje nieprzyjemna atmosfera. Od samego wejścia chciałem uciec z fotela. Arogancka, niedelikatna. Bolał mnie ząb a wysłała mnie z kwitkiem do domu. Nic nie zrobiła. Porażka. Unikajcie tego lekarza.

Szybko, fachowo i konkretnie. Wiele osób zrzuca pani Boniuszko, iż nie pieści się z pacjentem. Dla mnie, istotne jest to, że dobrze leczy. Od kilku lat nie mam problemów z zębami. A pieścić się, to mogę z żoną.

Wszystko wytłumaczy i przede wszystkim poświeca duzo czasu na wizytę, świetny stomatolog

Leczę się u dr. Boniuszko już jedenście lat, dojeżdzając ponad 100 km. Cenię sobie profesjonalizm, uczciwość i rzetelność Pani doktor. Polecam wszystkim. Jest lekarzem, który wspaniale pokonuje lęk pacjenta.

arogancka, wprowadzająca nerwową atmoswerę.

arogancka, wprowadzająca nerwową atmoswerę.