lekarz Irena Gazda

Dermatolog

Najlepsza jaką miałam. Uratowała mi twarz po silnym poparzeniu po źle dobranej maści przez innego lekarza. Zawsze wszystko tłumaczyła, o wszystko pytała. Obsługa na bardzo wysokim poziomie

Strata czasu, przepisuje leki w ciemno, nie przeprowadza żadnego wywiadu z pacjentem, nie słucha, nie ma pojęcia o leczeniu!

Nie polecam tej Pani, leczę się na trądzik od wielu lat a ona nie słuchała jakie leki już testowałem i znów mi przepisała jakiś antybiotyk. Na kolejnej wizycie powiedziałem, że ten antybiotyk nie bardzo działa, a poza tym już naprawdę wiele antybiotyków używałem więc wypisała mi coś innego. Jakież było moje zdumienie, kiedy po wygooglowaniu nowego leku zobaczyłem, że to praktycznie ten sam lek co poprzednio tylko, że pod inną nazwą. żenada.

Pełen profesjonalizm. Mieliśmy problemy alergiczne u mojego 6 tyg. synka. Pani doktor przyjęła nas bez kolejki tego samego dnia. Od razu wystawiła trafna diagnozę (Oilatum do kąpieli). Polecam.

Lekarka kompetentna. Trafnie zdiagnozowała różne problemy dermatologiczne. Dla potwierdzenia diagnozy i wykluczenia innych przyczyn skierowała na badania. Zastosowane leki były strzałem w dziesiątkę. Bardzo troskliwie podchodzi do pacjenta, nie lekceważy nawet błahego problemu. Rozsądnie tłumaczy pacjentowi istotę choroby i leczenia. Doskonale orientuje się w nowościach farmaceutycznych. Nigdy się nie zawiodłam, ufam pani doktor w 100%. Każda wizyta trwa akurat tyle czasu, ile trzeba - pacjent uzyskuje konieczne wyjaśnienia w uprzejmej atmosferze.

osoba kompetentna, miła, otwarta na człowieka - gorąco polecam

osoba kompetentna, miła, otwarta na człowieka - gorąco polecam

miła, kompetentna doktor i wcale nie trzeba czekać pół roku na wizytę

miła, kompetentna doktor i wcale nie trzeba czekać pół roku na wizytę

Gazda to pseudo lekarka, konował i można by tak wyliczać tysiącami określenia dla osoby bardzo niekompetentnej, mającej gdzieś dobro pacjenta. Nie przyjmuje nagłych przypadków, według jej opinii i opinii wrednego babska z rejestracji, chorobę należy przewidzieć i poczekać do "super specjalisty" Gazdy z 6 miesięcy. Nie polecam, ponieważ nawet czekając tak długo nie pomoże, ponieważ "doktor" Gazda to kompletna idiota bez wiedzy medycznej.

Niekompetentna, nieuprzejma, nie warto czekać w klejce pół roku, nie przyjmuje nagłych przypadków.

Pani doktor była trzecim dermatologiem u którego leczyliśmy dolegliwość mojej córeczki. Uratowała paznokieć małej wybawiając ją od szpitalnego zabiegu. Maść trafiona bezbłędnie, opieka troskliwa do pełnego wyleczenia. Dziękuję.