lekarz Irena Harmata kozicka

Neurolog

2,9

Lekarz z doświadczeniem. Rzeczowy, dba o pacjenta, tłumaczy czym może być spowodowany ból. Ponadto wykazuje wysoką kulturę osobistą.

Napiszę że w życiu nie byłam pod lepszą opieką . Polecam Panią Doktor wszystkim znajomych super i bardzo ogromna wiedza

Lekarz beznadziejny... wizyta 5min tabletki w hurtowych ilościach a jak to nie pomoże to jedynie potrafi zaproponować blokadę

Przestrzegam przed tym pseudolekarzem. Żadnego wywiadu, nie zagląda w wyniki badań, które sama zleciła, bije blokady na chybił trafił - pyta pacjenta w które miejsce się wkłuć! Do tego gburowata i nieuprzejma.

Lekarka godna polecenia bardzo troszczy się o pacjenta

Lekarka godna polecenia bardzo troszczy się o pacjenta

Kilka lat leczenia, kilka różnych rodzajów tabletek sama nie wiem na co. Dogadać się z nią nie można, niczego nie wyjaśnia, nie mówi, wypisuje jedynie recepty bądź skierowanie na badania. Mam regularne migreny (wciąż nie wiem na jakim tle), było podejrzenie przewężenia tętnic szyjnych przez kilka lat. Badań na to wykonanych nie miałam, zrobiłam je dopiero na zlecenie innego lekarza - tętnice prawidłowe. Wywiad diagnostyczny u niej nie istnieje, uzyskanie informacji co tak naprawdę człowiekowi jest - niemożliwe.

Mój Ojciec dzięki niej wylądował w szpitalu. dzien po wizycie u niej gdy stwierdziła ze nic mu takiego nie jest wylądował z udarem!!!!!!!!

Pani Doktor to straszna biurokratka,nie leczy

Pani Doktor to straszna biurokratka,nie leczy

Lepszej opieki medycznej nie można sobie życzyć.Gorąco wszystkim polecam.Tak miłej,sympatycznej,kompetentnej i nastawionej na pomoc w chorobie i bólu pacjęta nie spotkałam.Wyrazy uznania.

Bardzo miła, cierpliwa Pani.Przyjażnie nastawiona do pacjenta . Zawsze bada pacjenta. Wykazuje duże zaangażowanie w leczeniu pacjenta.

Bardzo miła, cierpliwa Pani.Przyjażnie nastawiona do pacjenta .
Zawsze bada pacjenta. Wykazuje duże zaangażowanie w leczeniu pacjenta.