lekarz Irena Kalińska

Kardiolog

Jestem po kolejnej wizycie u Pani Doktor i jestem bardzo zadowolona. Dobrze dobrane leki, rzetelne odpowiedzi na moje pytania i ludzkie podejscie do pacjenta. Polecam bardzo Pania Doktor.

Miałam okazję poznać Panią dr Kalińską w szpitalu MSWiA gdzie pracuje. Pobyt w tym szpitalu to jedna wielka trafgedia .Nikomu nie polecam. Od samego SOR-u człowiek traktowany jest jak śmieć. Na oddziale podobnie.Przede wszystkim brak kompetencji ze strony lekarki i nieumiejętność diagnozowania.Pielęgniarki na sali Intensywnego Nadzoru Kardiologicznego zajęte są pisaniem smsów i śledzeniem Facebooka.Porażka!

Pani Doktor jest bardzo dokładna, uprzejma, a co najważniejsze zna się na rzeczy. Dobrała mi odpowiednie leki, z czym miało problem kilku poprzednich lekarzy. Potrafi wysłuchać i nie lekceważy żadnych objawów. Odpowiada na wszystkie zadane pytania. To prawdziwy lekarz z powołania. Zdecydowanie polecam!

Pani Doktor jest bardzo zabiegana co sprawia wrażenie chaotyczności. Nie lubi niewygodnych pytań i szybko w takich sytuacjach się irytuje. Wypisała Nas po miesięcznym pobycie w szpitalu bez diagnozy z całym pakietem skierowań do specjalistów a na pożegnanie powiedziała, że może to być nowotwór ale to trzeba sprawdzić. Nie polecam tej lekarki ani szpitala MSW

Z czystym sercem i pełnym przekonaniem mogę polecić Panią Doktor!! Jestem pod ogromnym wrażeniem poziomu kompetencji lekarza, spokoju i cierpliwości. Widać w jej pracy i podejściu do pacjenta lata doświadczenia w leczeniu chorób serca. Do tego bardzo miła, życzliwa i komunikatywna. Wszystko dokładnie wyjaśniała i odpowiadała na wszystkie pytania dotyczące mojej choroby serca i metody leczenia. Oby więcej takich ludzi i lekarzy w Polsce!Jeszcze raz serdecznie dziękuję i polecam wszystkim!