dr n. med. Irena Kisielewicz

Lekarz orzecznik ZUS

2,2
2,2
2,1

Bardzo konkretny i ciepły człowiek, Pani doktor była bardzo sympatyczna, wysłuchała mnie i odpowiadała na każde zadane pytanie.

No cóż byłam u tej pseudo pani doktor już po raz trzeci i stwierdzam, iż nie widziałam tak niemiłego lekarza, na sam jej widok serce wpada do gardła. Jest zupełnie nie przygotowana, nie zapoznana z historia choroby, te same pytania zadaje po kilka razy, pacjentów traktuje jak szmaty a przecież ja płacę podwójny zus i pytam jakim prawem to babsko może decydować o mojej zdolności do pracy, skoro nie dopuszcza pacjenta do głosu. Łatwo jest wywalić kogoś w powietrze, rujnując mu życie, sama jest już blisko grobu, myślę, że odpokutuje za swoje czyny, ja jej nie daruje

Jestem dziś po komisji ZUS w jaki sposób zostałam potraktowana to po prostu brak słów. Obecnie leczę się u psychiatry a ta kobieta doprowadziła mnie do gorszego stanu jaki odczuwam. Brak empatii ciagle te same pytania, brak dojścia do słowa opowiadania co jest przyczyna mojego złego stanu. Porażka. Mam nadzieje ze są tez inni lekarze orzecznicy nie tylko ta jedna Pani.

Najgorszy z możliwych lekarzy mam nadzieję że nie będzie jej już w ZUS- ie niemiła , nieżyczliwa chory człowiek wychodzi z gabinetu wykończony psychicznie

Byłam kilka razy u tej pani doktor zniszczyła mnie psychicznie po wyjściu z gabinetu byłam złamana psychicznie nikomu nie polecam tego lekarza mam nadzieję że nie będzie jej już tam i będą tam lekarze mili i życzliwi

Jestem dziś po badaniu w Zus u Pani doktor. Ta Pani nie powinna już pracować. Przyjęła mnie w gabinecie zupełnie nie przygotowana. Bez moich akt sprawy. Te same pytania zadawała po kilka razy. Miałam dokumentację od kilku specjalistów. Nic nie chciała wziąć, nie mówiąc o tym, że nie zajrzała w nią. Mialam tylko skserować 2 wyniki badań .Jest chaotyczna i zagubiona w tej rzeczywistości. Nie rozumiała co ja do niej mówię. Wracala do tych samych pytań. W trakcie badania, kiedy bylam rozebrana weszlo ze stertami akt 2 pracowników tj. mężczyzna i kobieta. Po chwili wyprosiła mnie na korytarz. Po ponad 10 minutach poprosiła mnie ponownie i powiedziiała, abym ja się spieszyla (???) bo kończy się jej limit czasu. Swoim zachowaniem doprowadziła mnie do wzburzenia i płaczu. Na koniec stwierdziła, że nie jest specjalistą w tej dziedzinie i kieruje mnie na ponowne badanie do konsultanta specjalisty. Bylam wiele razy na badaniu u lekarzy orzeczników , ale zachowaniem tej Pani jestem oburzona i zniesmaczona. Mam zamiar złożyć oficjalną skargę do Oddziału Zus w Toruniu.

To są krzywdzące opinie! Pani Doktor jest kompetentną, sumienną, sympatyczną, uprzejmą i godną polecenia.

To są krzywdzące opinie!

Misiu misiu wskocz do klatki, misiu misiu klasnij w łapki, misiu, misiu obróć się, misiu, misiu, WYNOŚ SIĘ!!!!!!!!! WYNOS SIĘ Z ZUSU, ŻEBYS JESZCZE TAK KIEDYS NIE PŁAKAŁA JAK CI WSZYSCY POKRZYWDZENI1

Ludzie wychodzą z zusu od niej łkając i nadają się do psychiatryka. tak potrafi zniszczyć. Dlaczego tacy siedza na stanowiskach, a uczciwi nie maja pracy?

W orzecznictwie nastawiona na odwalenie wszystkich. Ma kontakty, chody, plecy, więc siedzi, ale pożytku z niej nie ma , tylko ludzkie dramaty. Oj mógłby sie czasem los jej odwdzięczyć za te nasze wszystkie krzywdy!