lek. dent. Irena Kolińska

Stomatolog dziecięcy, Ortodonta

1,1

Ta Pani powinna iść dawno na emeryturę, nie ma pojęcia o swojej pracy. Chodziłam tam 5 lat. Przez ten czas Pani "ortodontka" nie zdążyłam ani wyprostować zębów ani wady zgryzu. Przez ostatni rok "leczenia" nie zmienioniła żadnego z łuków, ani nie dokleiła 2 zamków, które odpadły. Wizyta wyglądała tak ze Pani tylko zajrzała na zęby i skasowała pieniądze. Na pytania czy zmieni w końcu łuk, albo czy zrobi cokolwiek odpowiadała ze na następnej wizycie. Po 5 latach zabrałam dokumentację medyczną i szukałam ortodonty, który realnie mi pomoże.

Dlaczego Izba Lekarska nie zajmie się postępowaniem pani Kolińskiej jest to ortodonta który dawno powinna być pozbawiona wykonywania zawodu

MASAKRA. Stanowczo odradzam leczenie u tej ''lekarki''. Ciągłe zwodzenie, że niedługo aparat będzie zdejmowany, a na kolejnej wizycie ''jeszcze nie, na święta zdejmiemy'' i tak w koło... Męczę się z aparatem już 8 rok przez Kolińską. W końcu zdecydowałam się udać do prawdziwego specjalisty, tylko jest jeden poważny problem - Kolińska NIE CHCE wydać dokumentacji medycznej i z niewiadomych powodów trzyma ją u siebie w domu!!! Co to w ogóle ma być? Ona nie ma kompetencji, nie powinna mieć prawa do świadczenia usług medycznych.

Okropna ortodonta ,odnosi się do rodzica pyskato nie słucha i wiecznie ma aluzje do pacjenta że nie nosi aparatu.Wyzywa ludzi od fałszywych.Nie powinna przyjmować pacjentów.!!!

Trzymanie aparatu po 8-10 lat. Żartuję sobie z tego, że nie może już mówić ludziom kiedy im zdejmie aparat bo "łapią ją za słówka". Szkoda ze nie przytacza całej sytuacji - mówi ze aparat zostanie zdjęty przed studniówką a później odbiera sie magisterkę nadal z aparatem. Na prośbę o przekazanie historii leczenia odpowiada, że MA JĄ W DOMU I NIE WYDA, BO NIE.BO TO ONA JEST LEKARZEM. Zachowanie karygodne. Na pytanie o podklejenie drutu po zdjęciu aparatu mówi, że to robią tylko lekarze, którzy nie są pewni swojej pracy. Nie powinna być jednak sama taka pewna, ponieważ już rok po zdjęciu przez nią aparatu zeby wyglądają bardzo źle.

Stanowczo odradzam. Niemiła, podważa innych specjalistów, dotyka rękoma bez rękawiczek ust.

Zgadzam się w 100 % z poprzednimi opiniami. Takiej lekarki ( chyba nawet nie zasługuje na ten tytuł) jeszcze nie spotkałam. Podejście do dziecka tragiczne. Zniecheca dziecko do siebie i do dalszego leczenia juz na pierwszej wizycie. Rodziców traktuje skandalicznie, krzyczy, nie bierze innego zdania niż jej pod uwagę. Nikomu nie polecę a nawet odradzam jakiegokolwiek kontaktu z PANIĄ DOKTOR.

Najgorszy lekarz jakiego spotkałam. Zero kultury, wydziera się na rodziców, chamskie zachowanie. A co najgorsze zero dbania o higienę, grzebala w buzi dziecka bez umycia rak i założenia rękawiczek. Nie polecam.

Odradzam panią Ortodontkę! Bardzo często jej nie ma i nie informuję o tym, tylko wywiesza karteczkę. Nie odbiera telefonu, nie zachowuje podstaw higieny. Nie znana jest jej reguła pobierania opłaty za wizyty. Zwleka zdjęcie aparatu i ma stare metody leczenia. Lekarz, który stanął w miejscu i przestał się rozwijać.

Byliśmy z córka umówieni na 17 ,po chwili wyszła z gabinetu i jak żona sie upomniała ze ma wizytę prywatną na tą właśnie godzinę to nas zaczęła ubliżać że mam wyjść i czekać na swoją kolejkę ,czekaliśmy dwie godziny aż z łaski swojej nas przyjęła .Skasowała 100 zł ,żadnej higieny w ogóle nie myje rąk i powiedziała jeszcze do mojej córki ze z takimi ''zębiskami'' nikt inny by jej nie przyjął .Żona zabrała wszystkie badania córki i przenieśliśmy się do innego lekarza za 60 zł ,miły CZYSTY, kulturalny i PUNKTUALNY w żadnym wypadku nie polecam pani Kolińskiej !