lekarz Irena Leśniewska

Foniatra

Zdecydowanie polecam, pełna profesjonalność i kompleksowość. Wiedza na naprawdę najwyższym poziomie, o czym świadczą pacjenci z Krakowa, Rzeszowa i innych oddalonych miejsc od Katowic

W mojej opinii Pani Doktor Leśniewska to najbardziej oddany pacjentom specjalista, do jakiego trafiłam. Przeprowadza dokładny wywiad, wykonuje badania w sposób delikatny, tłumacząc co robi. Jest ukierunkowana na POMOC, robi wszystko, żeby pacjent wyszedł z gabinetu z wiedzą, co ma dalej zrobić. Pomimo tego, że z mojej strony wyszło małe zamieszanie związane z posiadanymi skierowaniami - Pani Doktor cierpliwie sprawę załatwiła na moją korzyść. Zdecydowanie jest to lekarz, któremu warto zaufać!

Pani dr może i dobra w swoim fachu, ale nie ma żadnego podejścia do dziecka, w mojej ocenie nieuprzejma, wizyta ustalona na daną godzinę w prywatnym gabinecie, jednak czekać trzeba sporo czasu. Nie polecam.

Wierzę, że Ekspert w swojej dziedzinie, ale moje doświadczenie w kontakcie z tą Panią to jej nieuprzejmy, nieprzystępny, zdystansowany i ‘zdepersonalizowany’ sposób komunikowania się ze mną. Żałuję pozostania w gabinecie do końca wizyty.

Pani Irena Leśniewska jest najlepszą specjalistką jeśli chodzi o świat foniatrii. Chyba wszyscy wokaliści ze Śląska ją znają 😁 Ta kobieta potrafi wyciągać z opałów śpiewaków operowych z poważną infekcją gardła nawet na dzień przed koncertem. Fachowość, rzetelność, empatia i SKUTECZNOŚĆ to przede wszystkim atuty tej osoby, czyli wszystkie cechy, którr powinien mieć lekarz mający na względzie dobro pacjenta. Z całego serca polecam!

Chyba wszyscy wokaliści ze Śląska ją znają 😁
Z całego serca polecam!

Leczę się u Pani Doktor od roku, zawsze mnie wita z uśmiechem, a przy wejściu gdy mówię: "Dzień dobry" zawsze usłyszę od niej, czy mój głos brzmi dobrze czy nie :)

Polecam!!! Pracuje głosem i często korzystam z wizyt u pani doktor... jest bardzo dokładna i rzetelna. Do każdego pacjenta podchodzi bardzo indywidualnie.

To najlepsza lekarka ,do jakiej trafiłam.Dokładnie zbada -postawi diagnozę,wytłumaczy przyczyny i tok leczenia. Wszystkim lekarzom życzę takiej cierpliwości.

Wszystkim lekarzom życzę takiej cierpliwości.

Nie mam zastrzeżeń do kompetencji i fachowości. Mam inne - moja "historia": W listopadzie 3-4 wizyta, tym razem z blisko godzinnym oczekiwaniem mimo punktualnego przybycia. Na kolejną, w lutym postanowiłem umówić się na rano licząc, że byc może będzie inaczej. Na miejscu (byłem punktualnie) po pytaniu o ilość pacjentów przede mną (kilka osob w poczekalni) ośmieliłem się skomentować: "Po co Państwo umawiacie na godzinę, skoro i tak nigdy nie jest punktualnie". Usiadłem, czekam Dalej potoczyło się lawinowo: 1. rejestratorka pobiegła zrelacjonować moje uwagi do lekarki, 2. zostałem przyjęty niezwłocznie, 3. ...

Nie mam zastrzeżeń do kompetencji i fachowości.
Mam inne - moja "historia":
Dalej potoczyło się lawinowo:
1. rejestratorka pobiegła zrelacjonować moje uwagi do lekarki,
2. zostałem przyjęty niezwłocznie,
3. na dzień dobry usłyszałem, że mam sobie zmienić lekarza!!
4. odbyła sie konfrontajca z rejestratorką, podczas której nieco zmieszana powtórzyła jedynie część tego co usłyszałem od lekarki.
5. opowiedziałem raz jeszcze jak wyglądała sytuacja, potwierdziłem pytanie o liczbę pacjentów i bezpodstawność umawiania "na godzinę" z dokładnością do 15 min.
6. zostałem zbadany na własną prośbę, gdyż lekarka już przed badaniem po raz drugi powiedziała, że mam zmienić lekarza
7. usłyszałem od lekarki "Bo wy tacy jesteście, nie przepuszczacie nas w kolejkach, wciskacie się samochodami..." oraz "Pewnie gdybym miała męskiego managera, to organizacja była by lepsza".
8. po wypisaniu recepty lekarka wyszła bez słowa zostawiając otwarte drzwi gabinetu.....

To nawet nie feminizm....

Naprawdę dobry fachowiec, podchodzi podmiotowo do każdego pacjenta, polecam

Naprawdę dobry fachowiec, podchodzi podmiotowo do każdego pacjenta, polecam