Irena Łukaszewska

Lekarka godna polecenia.Z powołaniem i wielkim sercem.Ja i moja rodzina od wielu lat korzystamy z porad pani doktor.Jeśli pani doktor nie jest pewna diagnozy mówi to i dla pewności zleca dodatkowe badania.

bardzo dobry "normalny" lekarz ze wszech miar godny polecenia.

bardzo dobry "normalny" lekarz ze wszech miar godny polecenia.

Bardzo miła ,kompetentna , podchodzi z sercem do pacjenta , żadnych zastrzeżeń wszystkim chorym można polecić lekarza z powołaniem

Lekarka w wiecznym pośpiechu,nie kwestionuję wiedzy ale często właśnie określa diagnozę bez zajrzenia np.do gardła.A miałam zapalenie płuc a pani doktor kazała mi jeść czosnek.....

Miła lekarka,ale jest pewne ale.Często uogólnia problem lub określa diagnozę bez badania.Skutkiem czego np.musiałem 2-3 x iść do pani doktor z tym samym problemem i dopiero na 3 wizycie przepisała mi inny lek.Poza tym z obserwacji widać że jest dobra ale dla starych babć.