dr n. med. Irena Maruk-Kertyńska

Endokrynolog, Ginekolog, Ginekolog położnik

Polecam panią doktor. Jest to niezwykle życzliwa i dobra osoba. Po usunięciu tarczycy jako jedyny lekarz dobrze ustawiła mi leczenie hormonalne. Kiedy od długiego czasu staraliśmy się z mężem o dziecko i już prawie straciliśmy nadzieję, zleciła mnie masę badań, wdrożyła leczenie i dzisiaj jestem mamą. W ciąży odpowiadała na każdą wiadomość, pomimo tego że nie byłam wtedy jej pacjentką. Pani doktor to złoty człowiek. W trakcie wizyty nie przyspiesza, nie czuje się napięcia z presji czasu i ma się świadomość tego, że zostało się wysłuchanym. Odpowiada na wszystkie pytania. Przy tym pani doktor jest bardzo miła i delikatna. Brakuje takich lekarzy. Polecam

Nie polecam pani doktor. Byłam u niej prywatnie na kilku wizytach. Pani Maruk-Kertyńska zapraszała mnie na wizyty co miesiąc tylko po to żeby sprawdzić poziom hormonów, stwierdzić że nadal wysoki i przepisać te same tabletki. I tak w kółko. Dodatkowo wypisanie recepty telefonicznie 50zł. Po zmianie endokrynologa okazało się, że za dodatkowe recepty wcale nie muszę płacić, oraz wystarczą wizyty raz na rok. NIE POLECAM! Strata pieniędzy i czasu.

Koniec stresu związanego z wizytami w gabinetach ginekologicznych! Wizyty u tej Pani należą do bardzo bardzo przyjemnych. Poleciłam Panią ginekolog już wielu moim koleżankom i wszystkie, po wizycie, podzielają moja opinię.

Pani doktor sorry ale to porażka!!!!!!!!!!! Nie potrafiła mi powiedziec co dolega, na dodatek nie miała na to żadnego wyjaśnienia, badanie bylo niemiłe! podejście do pacjenta żenujące! przepisała mi tabletki , które potem się okazało jak przeczytałam na ulotce -uwaga' zakazane kobiecie w ciąży'!!!!! a ja takowa jestem!!! to SKANDAL! JESTEM OBURZONA -JAK TAK MOZNA!!! NA DODATEK SŁONO ZAPŁACIŁAM! NIC SIĘ NIE DOWIEDZIŁAM CO MI DOLEGA, TABLETKI ZŁE , CZEKANIE W KOLEJCE OKROPNE-BO PANI ZNAJOMA WYSIEDZIAŁA SIĘ PONAD 40 MINUT A MY WSZYSTKIE GÓRA 20 MINUT!! -no i oczywiście z ...

Pani doktor sorry ale to porażka!!!!!!!!!!!
-no i oczywiście z moimi dolegliwościami dostałam L4 na DWA DNI!
A TERAZ SIĘ MĘCZĘ...szczerze -poszłam do lekarza rodzinnego i bardziej mi pomógł niz ta pani''specjalistka''.
ODRADZAM STANOWCZO! NIGDY JUŻ TAM NIE POJDĘ!
AHA-I PODEJŚCIE MOIM ZDANIEM POWINŁO BYĆ FEER W STOSUNKU DO RÓZNICY WIEKU-A TU NIE BYŁO.........
NIE SŁUZY TA PANI POMOCĄ :(

Moja pierwsza wizyta u ginekologa. Zadzwoniłam do gabinetu Pani doktor i spotkałam się już na wejściu z bardzo miłym przyjęciem. Nie było sucho jak u wszystkich innych. Było z "uśmiechem". Bardzo fajne jest to, ze wizyty nie są umawiane na konkretną godzinę i dzień. Przychodzę kiedy chcę i czekam w kolejce, która w cale nie jest długa, a atmosfera w poczekalni jest bardzo przyjemna :) relaksujący kolor ścian, wygodna kanapa, gazety, które nie są przeznaczone dla pustych kobiet typu party, show etc. Pani doktor sama przychodzi i prosi pacjenta. Najpierw ...

Moja pierwsza wizyta u ginekologa.
Pani doktor sama przychodzi i prosi pacjenta.
Najpierw przeprowadziła ze mną "wywiad". Była bardzo miła i uśmiechnieta, więc moje zdenerwowanie mijało z każdą chwilą, tak więc kiedy siadałam na fotelu do badań, byłam, no może nie zrelaksowana, ale nie bardzo się bałam. Pani doktor po kolei mówiła mi co będzie robić, pokazywała sprzęt, rozmawiała.
Potem wytłumaczyła mi co, gdzie mam zrobić ( w sensie niezbędnych badań ).
BARDZO POLECAM!!!

Od wielu lat z wielką pasją pracuje i bardzo profesjonalnie podchodzi do pacjentów. Można się uczyć od Pani Doktor. A nawet trzeba :)

Wizyta u ginekologa może być absolutnie bezstresowa..powiedziałabym nawet, że przyjemna :)