lekarz Irena Ozimina

2,9

Bardzo miła i godna polecenia, zawsze słucha pacjenta, odpowiada na pytania, wytłumaczy wszystko, znakomicie prowadzi ciąże, poświęca pacjentowi dużo czasu, ma indywidualne podejście do każdego.

Najgorszy typ lekarza-budzący zaufanie a skrajnie nie kompetentny. Dobry dla pań, które lubia wizyty jak jedzenie w Mc Donaldzie-szybko i nie zdrowo, ale smacznie. Po expresowej wizycie, gdzie dosłownie ubierałąm się w biegu, nie wiedziałam wciąż kompletnie nic. Zapłaciłam dużo pieniędzy a w sumie więcej dowiedziałam się z forum niż od niej. Otrzymałam od Pani ,,doktor'' tabletki antykoncepcyjne, jak się póżniej okazało bardzo silne, zaczęłam się żle czuć i wyszło, że kategorycznie nie mogę brać tabletek! Gdyż mam ryzyko zakrzepicy. Lekarka przepisała mi je jak za pstryknięciem palcami. Dla mnie takie osoby nie powinny mieć styczności z kobietami, a już na pewno nie z tymi w ciąży. Pozdrawiam

Bardzo miła i zyczliwa osoba.Mozna dzwonic do niej kiedy jest potrzeba .Podczas pobytu w szpitalu interesuje sie swoimi pacjentkami.

Moja ciąże prowadziła Pani Ozimina i nie moge na nia powiedziec zlego slowa, rozne choroby leczylam u niej i zawsze bezproblemowo. Zawsze jest mila, przyjemna i usmiechnieta.

Pani dr była przy moim drugim porodzie :/ tak jak mnie zszyła to masakra...mniej bolało mnie samo szycie i lepiej to było zrobione gdy byłam nacięta...centralnie nie mam czucia w tym miejscu i jakby ubytek ciała...już nie mówiąc że Pani dr od razu zaczęła szyć po zaaplikowaniu nawet nie poczekała, a wiem że da się dobrze to zrobić po pierwszym porodzie nie było takich problemów...ale szyła inna dr.

Byłam u Pani doktor jeden raz. Miałam wtedy problem zdrowotny i szukałam dobrego lekarza. Przeszłam wtedy chyba przez 4 różne gabinety. Tutaj Pani doktor powiedziała, że zmiany nie są tą chorobą, którą stwierdził inny lekarz i mam się nie martwić. Okazało się że jednak jest i musiałam iść na zabieg do szpitala. W poczekalni siedzi się strasznie długo, wizyta za to krótka bo przecież tam jeszcze tyle innych kobiet czeka. Koszt wizyty 100zł. Pytałam też o ceny wizyt w ciąży powiedziała, że 100 lub 150zł zależy jakie badania zrobi... Wydaje ...

W poczekalni siedzi się strasznie długo, wizyta za to krótka bo przecież tam jeszcze tyle innych kobiet czeka. Koszt wizyty 100zł. Pytałam też o ceny wizyt w ciąży powiedziała, że 100 lub 150zł zależy jakie badania zrobi... Wydaje mi się, że to że jest bardzo miła to za mało.

Pani doktor jest bardzo sympatyczna, budzi zaufanie. Niestety, najwyraźniej bierze na swoje barki zbyt dużą liczbę pacjentek. Wiążę się to z długimi kolejkami pod gabinetem, wizyta trwa krótko. Za krótko. Mimo co miesięcznych wizyt (doktor Ozimina prowadziła moją ciążę), nie kojarzyła mnie. Uważam, że bagatelizuje dolegliwości ciężarnych. Nie donosiłam tej ciąży.

Gdy sprowadziłam się do Bielska dr. Ozimina została mi polecona, chodziłam do niej przez około rok a potem prowadziła 2 moje ciąże, nie byłam zadowolona, ponieważ na wizytę zawsze czeka się po kilka godzin. Po tak długim okresie comiesięcznych wizyt nigdy nie wiedziała jak się nazywam i która to ciąża. Po urodzeniu dziecka na kolejnej wizycie pytała czy byłam już w ciąży. Przy drugiej ciąży byłam już po terminie i zaczęłam krwawić, trafiłam do szpitala, a gdy spotkałam panią doktor ta minęła mnie na korytarzu tak jakby mnie nigdy nie widziała na oczy, zero zainteresowania. Nie polecam

naciagara i tyle a ciazy w zyciu bym u niej nie prowadzila osobiscie znam 2 przypadki ciaz z ktorymi Pani doktor sobie nie poradzila. Zaniedbala u pacjentki zapalenia pecherza moczowego efekt przedwczesny porod 21tydzien ciazy

Pani doktor bardzo mila i wzbudzajaca zaufanie, chodzilam co jakis czas przez kilka lat, na poczatku bylo inaczej ale z czasem pani doktor nastawila sie na ilosc i zarabianie pieniedzy, kiedy okazalo sie ze jestem w ciazy pozamacicznej, pozostawila mnie samej sobie, wypisala skierowanie zebym sobie poszla do ktoregokolwiek szpitala i dodala jeszcze ze najlepiej gdybym miala kogos znajomego w szpitalu!!!! Skandal, bylam zbyt zszokowana i zalamana cala sytuacja zeby protestowac!!! Dobrze ze udalam sie do szpitala jeszcze tego samego dnia bo okazalo sie ze mialam juz krwawienie do brzucha, gdybym poczekala jeszcze dzien moglo sie to dla mnie tragicznie skonczyc!!! ODRADZAM WIZYTY U PANI DOKTOR!!!NIGDY WIECEJ SIE U NIEJ NIE POJAWIE!! ŻENUJĄCE!!!Pani doktor nie radzi sobie przy powazniejszych problemach i po prostu pozbywa sie klopotu, juz chyba zapomniala do czego zobowiazuje zawod lekarza, mam ogromny niesmak i zal do pani doktor.