lekarz Irena Sarzyńska

Byłem w Nysie u różnych okulistów, ale Pani Sarzyńska była najbardziej kompetentna. Na podstawie badania wzroku wykryła u mnie chorobę, której wcześniej nikt nie zauważył. Znam kilku stałych pacjentów Pani Sarzyńskiej i wszyscy są zadowoleni. Świetna specjalistka, polecam.

Polecam... od trzech lat kupuje soczewki i nie zgodzę się z opinią, że zbyt drogo, oczywiście nie jest to cena jakbyśmy zapłacili w internecie, ale jeśli kupujemy u p. Sarzyńskiej soczewki, kolejne wizyty są za darmo, w razie problemów, możemy zwrócić się o pomoc. Po drugie, kiedy był okres, że nie za bardzo było mnie stać na soczewki mi dedykowane (dla ludzi z astygmatyzmem) pani Sarzyńska zaproponowała mi tańszą wersje, dobrała soczewki sferyczne :)

szczerze odradzam... poszłam do gabinetu w jednym celu, żeby Pani doktor podała mi krzywiznę oka, ponieważ chciałam nosić soczewki. Wizyta trwała średnio kilkanaście min z czego przez dłuższy czas starała się wybić mi ten pomysł z głowy... nic nie załatwiłam zapłaciłam 70zł teraz znów muszę szukać jakiegoś okulisty...

W przypadku doboru soczewek: Wizyta Pierwsza 50 zł - stwierdzenie wady Wizyta Druga: Nauka Zakładania soczewek 50 zł - TOTALNE ZDZIERANIE 3 Pary soczewek Czyli na 3 miesiące w tym płyn 360 ml. cenna 260 - Cenna również z kosmosu 360 Całkowity koszt i soczewki na 3 miesiące.

W przypadku doboru soczewek:

Wizyta Pierwsza 50 zł - stwierdzenie wady

Wizyta Druga:

Nauka Zakładania soczewek 50 zł - TOTALNE ZDZIERANIE

360 Całkowity koszt i soczewki na 3 miesiące.