dr n. med. Irena Tokarewska

Lekarz rodzinny

Moim zdaniem, to dobry lekarz. Nigdy nie ma problemów z przyjęciem. Przychodnia długo pracuje, nie trzeba się zapisywać w kolejkę. Jeżeli sama nie może czegoś rozwiązać kieruje do innych specjalistów. Osobiście gorąco polecam.

Pani doktor nie ma czasu na leczenie pacjentów, ważniejsi są dla niej przedstawiciele firm farmaceutycznych. Rzadko chodzę do lakarza, więc jak już idę to liczę na leczenie. Pani doktor w pierwszej kolejności proponuje zwolnienie, potem pyta co przepisać, czasami łaskawie spojrzy w gardło, a potem przepisze najdroższe leki. To była moja ostatnia wizyta u tej Pani.

To była moja ostatnia wizyta u tej Pani.

po pierwsze to nie jest lekarz rodzinny; czy ona ma taką specjalizację? po za tym skąd ona ma doktorat? ktoś kto dodawał Panią chyba nigdy u niej nie był, na pieczątce by zauważył jaki ma tytuł. pozdrawiam, jednak internet to tylko baza danych, w którym można wszystko wpisać. Wejdźcie na stronę Naczelnej Izby lekarskiej i sprawdźcie www.nil.org.pl (podpowiedź dla mniej operatywnych: Pediatria st. I (1987-04-06, WZ i OS w BIAŁYMSTOKU Nr prawa wykonywania zawodu 9623160), więc gdzie dr nauk medycznych?

Świetny pediatra... Miła ,kompetentna, świetny lekarz. Gorąco polecam :)

Świetny pediatra... Miła ,kompetentna, świetny lekarz. Gorąco polecam :)

Lecze sie u niej od dziecka. Nigdy nie robila problemow z przyjeciem i zbadaniem pacjenta. Dla niej wazny jest czlowiek a nie papier ubezpieczeniowy tak jak np. u Pani Kondraciuk (zlamala mnie kobieta).

Leczę się u niej od dziecka. Zdiagnozowała choroby, z którymi mieli problemy inni lekarze. Zawsze uprzejma i miła - pacjent jest dla niej naprawdę ważny. Jeśli to czyta, to ją serdecznie pozdrawiam! :P

Świetna ....bardzo dobry pediatra,zawsze uprzejma,miła i uśmiechnięta,polecam gorąco...

Super Pani doktor! Oby takich więcej! Kompleksowo leczy wszystkie choroby, nie żałuje czasu, a wręcz dużo go poświęca, poza tym życiowa kobieta można z nią porozmawiać. Polecam!!!