dr n. med. Irena Wyszecka-Polk

Internista, Hematolog

Polecam!! Pani Doktor świetnie dobiera metody leczenia do pacjenta, z pożądanym skutkiem. Wkońcu jestem zdrowa:)

Witam! Jestem pacjentka pani doktor od 2 lat i uwazam ze jest wspaniałym lekarzem. Widac ze ma sie do czynienia z lekarzem z powołania,kompetentnym,solidnym a przy tym bardzo sympatycznym:) ja osobiscie polecam! pozdrawiam

Znam Panią Doktor wiele lat i mogę w każdej chwili wypowiadac się w samych superlatywach .JEST OSOBĄ BARDZO BARDZO BARDZO DOBRĄ.WSPANIAŁYM WACHOWCEM W SWOJEJ DZIEDZINIE.ŻEBY WSZYSCY TACY LEKARZE PRACOWALI NA ŚWIECIE TO BŁBY RAJ NA ZIEMI.

Lekarz z powołania! Świetny specjalista z niesamowitą intuicją lekarską i wieloletnim doświadczeniem. Kompetentna i uprzejma Pani Doktor, godna zaufania. Dobry, życzliwy człowiek. Moja Babcia leczy się u p.Doktor od 20 lat. Doktor bardzo trafnie dobiera leki i zna swoich pacjentów. Polecam!

Przez tą panią moja siostra lerzy w stanie bardzo złym w szpitalu zakaźnym z potężną żółtaczką. Ma uszkodzoną wątrobę, śledzionę i ogólnie wodę w organiźmie. Wirus żółtaczki miała już od marca a ta pani tego nie zauważyła i tylko zmieniła jej leki na inne. Jak powiedzieli w Gdańsku faszerowała ją najgorszymi lekami i nie czytała wyników badań, bo niemożliwe jest by lekarz tego nie zauważył. Po prostu to wszystko zlekceważyła. To nie jest lekarz, któremu można zaufać.

Bardzo dobra Pani Doktor! profesjonalna, kompetentna, zyczliwa- zeby wszyscy lekarze tacy byli!!! zdecydowanie polecam!

zdecydowanie polecam!

Pani doktor to osoba kompetentna, takich lekarzy nam potrzeba!!!

Pani doktor to osoba kompetentna, takich lekarzy nam potrzeba!!!

Ta Pani Doktor prawidlowo zdiagnozowala moja chorobe. Jako ze inni lekarze silnie trzymali sie blednej diagnozy, uratowala mi zycie!!! Serdecznie pozdrawiam i dziekuje!