dr hab. n. med. Ireneusz Babiak

W tym miesiącu Doktor Babiak przeprowadził operację wszczepienia endoprotezy w mój staw biodrowy. Nie mam słów podziękowania za troskę, profesjonalizm i kompetencje. To wysokiej klasy specjalista, precyzyjny, konsekwentny i posiadający ogromną wiedzę i doświadczenie . Jestem mu wdzięczna za opiekę i za pełne zaufanie jakie mogłam mieć poddając się tej dużej operacji, to bardzo pomaga. Jeszcze raz dziękuję p.Doktorze .

Jeszcze raz dziękuję p.Doktorze .

Serdecznie dziękuję Panu doktorowi za fachową opiekę i pomoc. W sytuacji, gdy inni lekarze nie dawali mi szansy na wyzdrowienie, Pan doktor dokonał rzeczy niemożliwej. Jako jedyny podjął się dwuetapowego leczenia operacyjnego spowodowanego przewlekłym zakażeniem endoprotezy OSS lewej kości udowej, stawu biodrowego i kolanowego. Pełen profesjonalizm, niebywale wysoka kultura osobista oraz kompletna wiedza merytoryczna. Gorąco polecam tego lekarza.

Serdecznie dziękuję Panu doktorowi za fachową opiekę i pomoc.
Gorąco polecam tego lekarza.

Dzień dobry. Pan Doktor był ostatnią moją nadzieją. Pomógł mi w sposób kompleksowy. Inni ortopedzi odsyłali mnie z kwitkiem, podczas gdy Dr Ireneusz Babiak poświęcił mi swój czas, wiedzę, wyjaśni na czym polega jak będzie przebiegała operacja, dał skierowania na badania. A moja choroba jest skomplikowana, odnowiło mi się po 20 latach zapalenie kości. Jestem pod dużym wrażeniem, pełnego profesjonalizmu, działań Pana Doktora.

Dzień dobry.

Porządne złamanie Bennetta w dominującej dłoni, operowane z dużym opóźnieniem (musiałem wracać przez pół świata na operację). Mimo wszystko Pan Doktor przywrócił mi pełną sprawność dłoni i wiarę w lekarzy. Pogodny, rzeczowy, zawodowiec.

Plecam tego ortopedę gdyż poważnie potrafi podejść do problemu pacjenta a także wytłumaczyć na czym polega problem.

Jako lekarz ortopeda profesjonalista w pełnym wydaniu!!!!

Jako lekarz ortopeda profesjonalista w pełnym wydaniu!!!!

Zdecydowanie najlepszy lekarz jakiego spotkaliśmy przez kilka (!) lat. Bardzo kompetentny, rzeczowy i ŻYCZLIWY! Bardzo pracowity! Absulutnie POLECAM!!!!

Absulutnie POLECAM!!!!

Lekarz godny zaufania,kompetentny,rzetelny,bardzo pracowity.

Lekarz godny zaufania,kompetentny,rzetelny,bardzo pracowity.

Dr Babiak jest świetnym fachowcem, który-mimo specyficznego sposobu odpowiadania na zadane pytania-potrafi wzbudzić zaufanie, podnieść na duchu. Stara sie stosować jak najminej ingerencyjne metody leczenia. Na początku przedstawia różne koncepcje leczenia, ich wady i zalety oraz, co istotne, ew. cenę, a decyzję zostawia pacjentowi.