lekarz Ireneusz Białek

Gorąco polecam, profesjonalne podejście, możliwość kontaktu w każdej chwili, szybkie terminy wizyt.

Chodziłam do Pana Białka wydawał się w porządku Ale się pomyliłam. wczoraj byłam u niego bo przeczuwałam że moją piersią jest coś nie tak...I mu mówię czy mnie może zbadać... Bo moja pierś spuchła i jest taka twarda... Ale niestety pan doktor powiedział że nie jestem za pisana i wyprosił mnie z gabinetu podczas się uśmiechną ...Poszłam do lekarza rodzinnego Pani doktor kazała mi iść na UGS co okazało się że mam Torbiel w piersi 3cm i 11 mm i do tego ropień i Pan doktor myślał że ja będę czekać miesiąc na wizytę jak mnie to bolało...Nie polecam tego lekarza i w życiu do niego nie pójdę

Super!! Chodziłam do niego całą ciążę na kase i nie wydałam u Niego nawet złotówki a Pan doktor zaopiekował się mną SUPER... Był nawet przy porodzie i doglądał później czy wszytsko jest ok:)

Super lekarz przeszłam dwie ciąże i urodziła dwoje zdrowych dzieci. Tak, że jestem zadowolona z jego usług polecam każdej kobiecie. Kto chce mieć dobrze wykonane badania lub poradę to właśnie on dr Ireneusz Białek jest dobrym wyborem na lekarza.

Chodze do tego lekarza i jestem bardzo zadowolona miły kompetentny, bardzo delikatnie wykonuje badanie nie narażajac na bol, mimo wizyt w przychodni na kase chorych zaproponowal bezplatne badanie 3D.. Bardzo polecam kolejki w sieradzkich przychodniach do tego lekarza bardzo duze kazdy chwali

Dla mnie chyba kupił dyplom za jajka.Nie kompetentny sprawiajacy wrażenie lekarza z przypadku.

lekarz miły,sympatyczny gody zaufania, podczas wizyty potrafi wszystko wytłumaczyć

Pan doktor za dużo kasuje na prywatnych wizytach a poza tym choć obiecuje swoją obecność podczas porodu tak naprawdę ma to gdzieś, chyba że dostanie kopertę z satysfakcjonującą go kwotą! I choć sama chodziłam do niego nie polecam tego pana!

Bogu dzieki nie jestem od tego lekarza zalezna. Nie potrafi odczytywac USG., nie zauwazyl u mnie 3 miesniakow wielkosci 2,3 i 4 cm.!!(??????????) Jestem teraz pod opieka innego dobrego fachowca z wiekszego miasta i czeka mnie niestety operacja.Moze bylaby niekonieczna gdyby pan Bialek mial wieksza wiedze? Jezeli macie mozliwosc, unikajcie tego niedouczonego, zakompleksionego lekarza.

Bogu dzieki nie jestem od tego lekarza zalezna.
Jezeli macie mozliwosc, unikajcie tego niedouczonego, zakompleksionego lekarza.

Polecam pod każdym względem.Doskonaly lekarz ,serdeczny i miły człowiek.

Polecam pod każdym względem.Doskonaly lekarz ,serdeczny i miły człowiek.