dr Ireneusz Chajewski

Neurochirurg

1,8
1,5

Brak słów... zgłaszane dolegliwości w postaci silnych bólów głowy i kłopotów ze wzrokiem. Tony leków i morfologia. Żadnej mowy o rezonansie czy tomografii. Diagnoza guz mozgu i operacja w trybie.natychmiastowym. Omijajcie! W regionie naprawde są wspaniali lekarze. Nie wspomnę o kosztach wizyty😬

Nie wspomnę o kosztach wizyty😬

polecam, najlepszy specjalista w okolicy

polecam, najlepszy specjalista w okolicy

Poniższa opinia w 100% odzwierciedla lekarza.

Poniższa opinia w 100% odzwierciedla lekarza.

Bardzo słaby. Nie potrafi postawić właściwej diagnozy. Faszeruje tylko tabletkami przeciwbólowymi. Nie informuje o przebiegu choroby, brak podstawowych informacji co można a czego nie można robić przy chorobie. Nie polecam nikomu, wszystko co robi, robi z wielką łaską. Brak empatii i jest bardzo nieprzyjemny.