Ireneusz Choiński

Laryngolog

2,6

Zdecydowanie odradzam. Doktor operował mnie wiele lat temu w Radomiu. Doprowadził do pooperacyjnej przepukliny oponowo-mózgowej pooperacji perlaka. Mało tego-fakt ten zataił. Dawne czasy. Na szczęście trafilem potem do prof. Skarżyńskiego, który nie mogł się nadziwić takiemu zaniedbaniu. Odradzam....

Zdecydowanie odradzam.

Zdecydowanie polecam tych lekarzy są uprzejmi kompetentni.Uratowali mi słuch bo do tej pory bym był już głuchy. Zdecydowanie neguję pracę lekarzy w ośrodku zdrowia w Wierzbicy.

Zdecydowanie neguję pracę lekarzy w ośrodku zdrowia w Wierzbicy.

ktoś tu napisał że ten Pan "uratował mi życie" śmiać mi się chce, bo u mnie było odwrotnie, najpierw "wyrwał" mi migdały potem nie zamknął wszystkich naczyń krwionośnych i 3 krwotoki zewnętrzne gotowe, dostałam dwie jednostki krwi i reanimowali mnie po operacji u tego FACHOWCA. ja nie chcę nikogo straszyć ale nie polecam nikogo w Radomiu.

Wykrył u mojego narzeczonego poważna chorobie. Zamiast spokojnie wytłumaczyć nam na czym ona polega i co dalej z tym robić on zaczął nas straszyć powikłaniami. Dwie wizyty. Po każdej depresja, mój płacz i zero informacji.

Lekarz który popsuł nos mojemu synowi bylo to 9 lat temu syn miał 12 lat to było zawcześnie na to teraz syn ma 21 lat i miał znowu operacje na przegrode nosa ale już nie w Radomiu tylko w Lublinie operacja byla w Nałęczowie nawet sama doktor która nas kierowała na operacje nie poleciła żadnego lekarza z Radomia tylko Lublin tam lekarz przynajmniej normalnie traktuje pacjenta lekarz mial dużo pracy przy tej przegrodzie to była tragedia ta przegroda syn nie mógł oddychać.Nie polecam robienie przegrody nosa w Radomiu.Syn teraz wie że żyje

Gdyby wszyscy lekarze leczyli tak jak państwo Choińscy to nie było by chorych ludzi. Jest świetnym to mało powiedziane lekarzem jest fachowcem jakich ze świecą szukać. Delikatność to dla niego obce słowo, może nie tyle hamski ale bardzo bezpośredni,po prostu brak słów SUPER LEKARZ !!!!

Na pierwszy rzut oka nie jest zbyt miły, ale to bardzo dobry fachowiec.Kilka lat temu uratował mi życie