lek. med. Ireneusz Habura

Nefrolog

Jestem pod opieką dra Habury od 2 lat. Bardzo dobrze prowadzi moje leczenie, jest dostępny na każdy telefon. Na prawdę lekarz z powołania i godny polecenia przez ogromną wiedzę w swojej dziedzinie!

Wspanialy nefrolog,internista i czlowiek.Sluzy pomoca telefonicznie i e-mailem. Pelen profesjonalizm, punktualny,konkretny i rzeczowy. Bardzo dobry diagnosta. Mozna na Nim polegac i godny polecenia innym pacjentom.

Znakomity nefrolog. Bardzo dobrze zorganizowany lekarz, punktualny, profesjonalny w każdym calu. Zawsze ma czas dla pacjenta, wyjaśnia bardzo szczegółowo wszelkie wątpliwości dot. choroby, zażywanych leków i towarzyszących im skutków. Bardzo wysoki poziom kultury osobistej. Podczas wizyty kompleksowo podchodzi do zgłaszanych problemów zdrowotnych. Gorąco polecam.

Super lekarz. Bardzo dobry nefrolog i wspaniały człowiek. Konkretnie odpowiada na każde pytanie. Z całego serca polecam Pana Doktora. To bardzo kompetentny lekarz!

Zarozumiały.Na pacjenta patrzy z wyższością.Nie toleruje opinii innych lekarzy.Typ naukowca.Mało komunikatywny.Lepiej na niego nie trafić.Pozostali lekarze na oddziale zdecydowanie lepsi.Na pewno dba - najbardziej o siebie i kasę.

Konkretny i na pewno wiedzę ma. Ksywa "140 zł"-tyle wziął za oglądnięcie wyników umierającego ojca w Aldemedzie. Za darmo nie było mowy. Jajcarz-po śmierci pacjenta przesyła kondolencje na komórkę zmarłego. Krótko mówiąc - pazerny.

Od dawna nie spotkałam się z tak kompetentnym i jednocześnie miłym nefrologiem. Potrafi dodać otuchy, nie wzbudza niepotrzebnych lęków. Polecam, to naprawdę dobry specjalista.

Pan Doktor jest najlepszym fachowcem pod słońcem. Konsultacja wyników przy pomocy maila. Wspaniały człowiek i naprawde lekarz z powołania. Jeśli czujecie że macie problem z nerkami ale i ogólnie koniecznie należy się skontaktować z Panem Doktorem. Dziękuję za dobra diagnozę i przedewszystkim ofiarowanie nadzieji i wiary.

Wspanieły człowiek i lekarz. Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie. W razie potrzeby pomoże, jak coś obiecuje to dotrzymuje słowa. Bardzo gorąco polecam, aby więcej takich lekarzy.

Jest wspaniałym specjalista który zna doskonale swój fach zawodowy zawsze służy radą.Dzięki niemu żyję , jestem po przeszczepie nerki już od 1997 roku i nadal leczę się u dr.Ireneusza Habury.takich specjalistów nam brakuje w Zielonej Górze,Sedeczne pozdrowienia dla dr.Ireneusza Habury i jego całej rodziny.K.O.