lekarz Ireneusz Haratym

Spośród grona lubelskich ginekologów u których byłam na przestrzeni lat, dr Haratym zdecydowanie wyróżnia się podejściem do pacjentki, wnikliwością przy stawianiu diagnoz i czasem poświęcanym na wizytę. Wybrałam go do prowadzenia mojej ciąży i jestem zadowolona. Mimo że ciąża przebiegała z komplikacjami, czułam się dobrze "zaopiekowana" i poprowadzona przez pana dr. Chodzilam prywatnie do luxmedu.

Nigdy nie udzielam się na tego typu portalach, ale doktor Haratym jest tego wart. To przemiły, kulturalny i bardzo taktowny lekarz. Życzę wszystkim dużo zrdowia, ale jeśli coś jest nie tak to dr.Haratym na pewno pomoże i wyjaśni w czym rzecz. Pozdrawiam

Taktowny, sympatyczny i co najważniejsze kompetentny. Lekarz, który prowadzi moja ciąże zdiagnozował korzystając z USG z lat 80 zbyt dużą ilość wód płodowych, dopatrywał się nieprawidłowości i straszył. Pan dr po dokładnym badaniu USG zdementował wszystkie informacje, którymi straszył dotychczasowy tzw. lekarz. Jestem wdzięczna Panu Haratymowi, dziękuję i polecam lekarza.

Świetny lekarz polecam na pierwsza wizyte

Świetny lekarz polecam na pierwsza wizyte

polecam wszystkim mlodym mamom pan doktor jest bardzo kompetentny i uprzejmy polecam

Względem wszystkich lekarzy bywam ostrożna, zwłąszcza ginekologów, gdyz z powodu wielu schorzeń z wieloma z nich miałam do czynienia, również z "wybitnymi" specjalistami, którzy potem okazywali się niekompetentni. Jak dotąd dr Haratym (wizyty od ponad roku, prowadzenie ciąży) wydaje się być godnym zaufania lekarzem.

POLECAM zdecydowanie, poleciła mi tego lekarza znajoma, od tamtej pory sama polecam swoim znajomym.

Moja koleżanka prowadziła ciąże całą u dr Haratyma i była bardzo zadowolona pod wieloma względami. Po pierwsze był zawsze uprzejmy i miły, rozwiązywał każdy problem natychmiastowo i bez problemu. Odpowiadał na wiele nurtujących ją pytań na bieżąco i zawsze służył pomocą.

Lekarz bardzo miły,kompetętny,dokładnie wszystko tłumaczy jednym słowem super lekarz.POLECAM BARDZO!!!

Z usług dr Ireneusza Haratyma korzystam już prawie dwa lata ! Lekarz w tym samym gabinecie świadczy porady lekarskie jak i wykonuje badanie USG. Na początku byłam bardzo wstydliwa jeżeli chodzi o wizytę u lekarza ginekologa- po pierwszych dwóch spotkaniach u dr zrozumiałam, że nie ma czego się bać. Dr Haratym jest bardzo delikatnym lekarzem -widać ,że jest nim z powołania a nie z przymusu czy dla pieniędzy. Prowadził całą moją ciąże- różnie bywało raz było lepiej z dzidziusiem raz były różnego rodzaju komplikacje. Profesjonalnie postawiona diagnoza przez dr sprawiła ,że urodziłam całą i zdrową córeczkę. Jestem naprawdę wdzięczna lekarzowi bo zapowiadało się nie ciekawie z moją ciążą. Śmiało mogę dr Ireneusza Haratyma polecić wszystkim kobietom w ciąży i wszystkim tym ,które mają innego rodzaju problemy ginekologiczne.