lekarz Ireneusz Jelonek

Psychiatra

Lekarz ten jest ordynatorem na oddziale psychiatrycznym w szpitalu im. Jana Pawła w Sosnowcu. Pragnę się podzielić moimi doświadczeniami z tym "specjalistą". Zostałem zgłoszony na oddział z powodu okaleczania i planów samobójczych. Od dzieciństwa mam problemy z rozstawaniem się z rodziną, a więc pobyt w tym szpitalu był dla mnie gigantyczną traumą. Jednak największe "wrażenie" wywarł na mnie pan Ordynator. Sarkastyczny, pełen jadu z gigantyczną satysfakcją wyśmiewał mój płacz. Gdyby nie fakt że się rozchorował i trafiła na mnie pani go zastępująca prawdopodobnie leżałbym tam do teraz. Do pracy lekarza, tym bardziej psychiatry jest potrzebna empatia-jak widać pan minął się z powołaniem

Nie polecam. Zaostrzenie choroby, niestety nie udało mi się nawiązać dobrej relacji, brak zaufania, brak ochoty na zwierzenia. Osoba wrażliwa - często wracałam z płaczem. Żałuję poświęconego czasu.

Lekarz bardzo kompetentny i uważny na pacjenta. Ma czas dla pacjenta, przejmuje się jego odczuciami. Uważnie słucha rodziny, jeśli chory przychodzi z kimś. Stara się tak dopasować leki, żeby pacjent nie musiał trafić do szpitala. Szpital to ostateczność w ostrej fazie choroby. Polecam

jestem wyjątkowym szczęściarzem , że trafiłem do tego specjalisty w pierwszej kolejności ,trafna diagnoza ,super podejście do pacjenta , zrozumienie . Ja tego właśnie oczekiwałem od lekarza .... POLECAM !!!

Ja tego właśnie oczekiwałem od lekarza .... POLECAM !!!

psychiatra nie godny polecenia , z kiepskim podejściem do pacjenta. Stanowczo odradzam , chyba że ktoś chce posłać się na psychiczną smierc .

Lekarz godny polecenia. Otwarty, cierpliwy, sympatyczny.

Lekarz godny polecenia. Otwarty, cierpliwy, sympatyczny.

Leczona na oddziale. Na pierwszej wizycie lekarz wzbudza zaufanie. Wydał mi się bardzo zorientowany, podobało mi się jego podejście, wydawać by się mogło, że wreszcie po długich poszukiwaniach ktoś bardzo dobry! Na oddziale natomiast jeśli chciałam zapytać o cokolwiek, ustawiałam się w 'kolejce' pacjentów, żeby łaskawie uzyskać odpowiedz na pytania. Na które najczęściej z łaską odpowiadano jednym słowem, albo wcale! Dla mnie bardzo niemiły, nieuprzejmy. Jestem osobą wrażliwą więc nie raz doprowadził mnie do płaczu. Nie polecam

Nie polecam

Godny zaufania i polecenia! Lekarz z powołania , wie co robi i robi to naprawdę bardzo dobrze.

Godny zaufania i polecenia!
Lekarz z powołania , wie co robi i robi to naprawdę bardzo dobrze.

Lekarz którego warto polecić innym. Kompetentny,słucha pacjenta, jest szczery i mądry. Sądzę,że nikt się nie zawiedzie w kontaktach z Panem Doktorem.Naprawdę super!

Jak widać zdania są podzielone, każdy dokonuje swoich wyborów... osobiście jestem długoletnim pacjentem p.doktora, ufam mu na tyle ze dziele z nim moje wzloty jak i upadki... dziekuje i pozdrawiam