lekarz Ireneusz Kaleta

Neurolog

Osobie po wypadku nie miał czasu wystawić skierowania na TK głowy bo nie była umówiona na wizytę w tym dniu. Chamsko kazał sobie szukać innego neurologa bo on ma już komplet.

Polecam z całego serca!!! Wspaniały lekarz. Cudowny człowiek. Empatyczny. Wnikliwy. Konkretny. Posiada ogromną wiedzę medyczną i życiową. Miałam szczęcie trafić "w Jego ręce" z SOR-u. Nie jestem ani bogata, ani urodziwa, a Pan Doktor zajął się mną z ogromną cierpliwością. Na każdym etapie badań, podchodził, tłumaczył, uspakajał. Jego zalecenia wyszły mi na dobre i przyniosły ulgę. Z CAŁEGO SERCA POLECAM !!!!!!!!!!!!

Podejście do pacjenta to prawdziwa tragedia, ten człowiek chyba minął się z powołaniem. Skrajna arogancja, lekceważenie, praca na siłe. Prywatnie może jest inaczej, ale to tylko świadczy o poziomie jaki prezentuje ten Pan.

Najlepszy Neurolog z jakim miałem do czynienia <3 Zdecydowanie polecam lekarza Kaletę ze względu na bardzo dużą wiedzę medyczną jak i pełen profesjonalizm w podejściu do pacjenta

Byłem raz u Pana doktora , jego sposób bycia na wstępie wizyty bardzo pozytywnie mnie zaskoczył i skruszył barierę pacjent/lekarz . Dość dogłębnie wytłumaczył na czym polega moja choroba (potwierdził wszystko co sam do tej pory wygooglowałem) i zalecił ćwiczenia . Generalnie moja choroba nie wymaga leczenia farmakologicznego więc co mógł to zrobił . Miło jest iść do lekarza , który się nie wymądrza i nie dopuszcza pacjenta do głosu tylko daje poczucie ,że przyszło się do "znajomego" specjalisty .Dla mnie doktor "luzak" :-) .

Jestem zszokowana podejściem do pacjenta, jakie wykazuje Pan Kaleta. Jest arogancki, gburowaty, chamski i nie dopatrzyłam się niczego, co mogłabym zaliczyć na plus. Odniosłam wrażenie, że Pan doktor jest bardzo niezadowolony, że musi w ogóle przyjmować pacjentów. Przerywa w rozmowie, ma chamskie odzywki, jest mało delikatny i nie wykazuje empatii dla pacjenta, który jest po prostu wystraszony. Na pytanie osoby która weszła ze mną do gabinetu odpowiedział "nie chce mi się z panią rozmawiać". Gdybym mogła ocenić jego kulturę osobistą, powiedziałabym że jest poniżej krytycznej. NIE POLECAM! Wykształcenie to nie wszystko Panie Kaleta, może warto zacząć uczyć się kultury?

Bardzo kompetentny, uprzejmy aczkolwiek inteligentnie arogancki, bylam rowniez u zawiercianskich lekarzy z tak zwana specjalizacja drugiego stopnia, lecz uwazam ze ich kwalifikacje sa nizsze.

lekarz bardzo kompetentny polecam wszystkim kturzy potrzebuja pomocy

lekarz bardzo kompetentny polecam wszystkim kturzy potrzebuja pomocy

Może po wizycie prywatnej pacjenci wystawiają ocenę 5,byłam w przychodni i pan dr bez badania stwierdza,że to zwyrodnienia i aplikuje silne 3 rodzaje leków,nie pytając jakie leki obecnie zażywam i na co choruję.Internista,do którego poszłam po radę odrzucił te leki,ponieważ choruję na nerki,wątrobę i astmę.Wizyta u neurologa trwała 4 min,bez skierowania na Rtg i TK została wystawiona diagnoza.Jestem niezadowolona,pan dr przyjmował na czas.

zbyt pewny siebie.a ma tylko I stopien specjalizacji a pozostali neurolodzy w Zawierciu mają II ja poleciłbym p.dr.A Staciwe i p dr D Koclege są to fachowcy o bardzo dużej wiedzy i kultury czego nie można powiedzieć o p I Kalecie