lekarz Ireneusz Korzekwa

Bardzo dobry i uprzejmy lekarz. Zawsze poświęci czas jeśli ma się jakieś pytania - mimo że w poczekalni jest jego kolejna pacjentka. Uratował moją mamę - bardzo jej pomógł w chorobie. Z chęcią idzie się do niego na wizytę. Polecam!

Pan Doktor miły na pierwszej wizycie ale notoryczne nieodbieranie telefonu uniemożliwia korzystanie z usług. Kompetecji nie oceniam, bo co mi pi nich jak Pan doktor nie wykazuje chenci by odbierać telefony od pacjentek. Nie polecam!

Bardzo dobry specjalista, uprzejmy i sympatyczny ,czlowiek niosący chęć pomocy kobiecie:) godny polecenia.

Bardzo dobry lekarz, pomógł mi w dolegliwościach, jest bardzo miły, nie mam zastrzeżeń :)

Lekarz w 100% godny polecenia ...miły, pomocny i bardzo dobry jako specialista

Lekarz w 100% godny polecenia ...miły, pomocny i bardzo dobry jako specialista

polecam dr.Korzekwe, wedlug mnie jest bardzo dobrym i kompetentnym ginekologiem.

Dobry lekarz, ma głowę na karku w razie syt. problemowej- np na porodówce. Można czuć się bezpiecznie, gdy jest na dyżurze, polecam

bardzo dobry lekarz - ludzkie podejście do pacjentki. Poświęca duzo czasu, tłumaczy.Jest dostępny cały czas,jesli nie osobiście to telefonicznie udziela porady. Najważniejsze dla mnie to to że trzyma się umówionej godziny wizyty. To często decyduje o wyborze lekarza ponieważ nie cierpie czekac mimo umówionej godziny. Smiało polecam wszystkim kobietom.

Zdecydowanie polecam-wspaniały lekarz i człowiek. :-) Czuć, że mu zależy na pacjentce. Wszystko spokojnie tłumaczy, objaśnia, zleca niezbędne badania, jest miły i cierpliwy. Służy pomocą o każdej porze, można dzwonić między wizytami - zawsze pomoże. Prowadzi moją ciążę od samego początku (lipiec 2009) - jest naprawdę godny zaufania. Fachowiec i przede wszystkim ludzki lekarz. Najlepszy z ginekologów na jakiego trafiłam. Wizyty prywatne na ustaloną godzinę, zdarzały się lekkie przesunięcia, ale przy tak miłym doktorze to nie jest w ogóle problem :-) Na każdej wizycie USG, badanie, rzeczowa rozmowa. Polecam każdej ...

Zdecydowanie polecam-wspaniały lekarz i człowiek. :-)
Na każdej wizycie USG, badanie, rzeczowa rozmowa. Polecam każdej kobiecie. Oby więcej takich lekarzy.

Miałam kontakt z tym lekarzem w szpitalu na porodówce. Jest bardzo miły, uprzejmy i czuje się, że zależy mu na pacjentce. Najlepszy z kluczborskich lekarzy na porodówce.