lekarz Ireneusz Zdanowski

Lekarz z Powołania -przez Wielkie "P". Od wielu lat ja i moja rodzina korzysta z usług w różnych placówkach

przebywałem u rodziny i poczułem się źle, ponieważ jestem po zawale zgłosiłem się do szpitala w Nowogardzie. Lekarz Zdanowski załatwił mnie bardzo dobrze,wykonał mi badania kardiologiczne ,nawet usg serca i zmienił moje leki.Gdy wróciłem do domu i poszedłem na kontrolną wizytę do mojego kardiologa, ten w 100% potwierdził diagnozę doktora.Doktorze dziękuję raz jeszcze za pomoc.

Gdyby nie to że byłam w szpitalu i nie dałam mu w łapę jest to lekarz który nie powinien być dopuszczony do stanowiska swojej pracy nie ma nic w sobie z lekarza jest arogancki nie miły a w dodatku chce wyłudzić pieniądze aby iść do niego prywatnie może wtedy przyjął by mnie na oddział .... Nie polecam świr a nie lekarz...

Mojemu mężowi uratował życie,ładne pare lat temu. I do dziś z mężem korzystamy z leczenia D.Zdanowskiego i publicznie i prywatnie.Szkoda że nie ma gabinetu w Resku.Bardzo dobry Lekarz!!!Pracował kiedyś w szpitalu w Resku,to było dobrze mieć tak dobrego Lekarza na miejscu,a dziś?Ale dzięki Bogu jest chociarz w Gryficach.POLECAM Z CAŁĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ D.ZDANOWSKIEGO!!!I życzę Doktorowi wszystkiego dobrego:Lilia i Janusz z Reska.

kompetentny lekarz, szkoda,że nie pracuje w szpitalu w Gryficach

kompetentny lekarz, szkoda,że nie pracuje w szpitalu w Gryficach

najlepszy lekarz jakiego spotkalam dostepny ludzki i zawsze nie zostawi bez pomocy

Lekarza spotkalam pierwszy raz.Miły, sympatyczny, poswięcił mi duzo czasu , a przede wszystkim pomógł.Napewno nie chcialabym wiecej miec z nim do czynienia !! ale jezeli bym potrzebowala pomocy napewno wszędzie bym szukala tego wlasnie lekarza.Pozdrawiam i dziękuje.Pacjentka z Nowogardu