lekarz Irmina Fidala

Kardiolog

Niestety nie polecam. Wiedza może i ok ale zero odpowiedzialności za pacjenta. Za szybko wypisuje ze szpitala - pacjent z zapaleniem płuc i problemem z sercem umiera po kilku dniach na zawał.

Witam. Dzięki Pani Doktor jestem z wami. To Ona wykryła u mnie chorobę, zajęła się mną i interesuje do dziś. Zresztą już 4 lata po operacji jestem pacjentem Doktor Fidali. Polecam i pozdrawiam Panią Doktor.

Witam.

caly pers0nel w kt0rym pani fidala jest szefem 0dzialu jest wspanialy bylam tam praw9ie mi9esiac tem u pr0wadzila mnie dr kaszubska super babka zycze wszystkim pacjet0m takiej 0pi9eki

jestem pacjetkom dr fidali potwierdzam opinie pacjetow leczem sie w przychodni w jozefowie osoba ktora dazy sie najwiekszym szacunkim lekarz z otwartymsercem

całkowicie podpisuję się pod wcześniejszą oceną dokonaną przez pacjenta w listopadzie 2008r. Doktor Fidala jest pod każdyn względem super. Polecam Ją wszystkim. Zygmunt Piskorski

Przemiła osoba, oddział krórego jest ordynatorem powiniem być wzorem dla innych po każdym wzlędem (personel medyczny, czystość, nawet jedzenie jest bardzo dobre). Jeśli nie daj boże zachorujecie to leczcie sie tylko u doktor Fidali. EMPE

EMPE