lekarz Iwina Holcman-Nowak

2,9
2,9

Bardzo dobry lekarz. Prowadziła moją pierwszą ciążę, pomogła się podnieść po jej stracie a później szczęśliwie doprowadziła kolejną ciążę do szczęśliwego rozwiązania.

Nie polecam potrafi tylko umawiać na wizyty do 22:00, brać za 5-10 minutowa wizytę 100 zł A jak pojawi się problem to odwraca głowę i nie potrafi nawet się wytłumaczyć tylko unika takiej pacjentki i przez sekretarkę tłumaczy że sami doktor ma tyle pacjentek od lat że musi w pierwszej kolejności prowadzić je , a mnie wzięła ze względu na ciążę i tyle, już nie mówiąc o tym że przez jej upór i sprzeciw CC omal nie straciłam życia ja i moje dziecko

Bardzo dużo zawdzięczam pani Iwonie. Dzięki niej jestem teraz mamą. A bardzo długo się starałam o maleństwo. Ciążę również pani doktor prowadziła i jestem bardzo zadowolona. Naprawdę polecam. Ja nie żałuję

świetna lekarka,zawsze była kiedy ja potrzebowałam.

świetna lekarka,zawsze była kiedy ja potrzebowałam.

moja opinia o pani doktor Iwonie Holcman jest nader pozytywna pomogła mi bardzo dużo,natomiast czytając wcześniejsze opinie jestem nimi zbulwersowana myślę,że pisał je ktoś chory na umyśle,jako pacjentka byłam także u doktora Wrutniaka ,po wizycie byłam bardzo roczarowana, nie polecam go żadnej innej pacjentce, wymyśla choroby na poczekaniu krórych się nie ma..

bardzo dobry lekarz nic dodać nic ująć

bardzo dobry lekarz nic dodać nic ująć

Również nie polecam Pani Doktor, wizyty są raczej przyjemne, ale jeśli chodzi o kompetencje to nie mam dobrego zdania. Myślę, że ma jeszcze zbyt małą wiedzę i doświadczenie, aby robić to co robi.Odradzam!!!!!!!!!!!!!!

Zdecydowanie nie polecam tej pani. Zastanawiam się nawet jak udało się jej uzyskać dyplom lekarza. Przestrzegam przed nią wszystkie kobiety, zwłaszcza te w ciąży, albo widzi czegoś, czego nie ma, albo nie zauważy najprostszych objawów. Nie potrafi nawet wyliczyć terminu porodu, o innych bardziej skomplikowanych rzeczach nie wspominając. Widza z zakresu ginekologii i położnictwa równia praktycznie zeru, nie potrafi udzielić odpowiedzi na najprostsze pytania.

Wizyta u tej pani trwała maksymalnie 10 minut, łącznie z rozebraniem i ubraniem się, nie zrobiła USG, nie zbadała piersi, na moje pytania odpowiadała wymijająco, jedyne czego się dowiedziałam, to to, że cytologię mam robić raz do roku (o czym każda kobieta wie). Zignorowala mój problem totalnie, na szczęscie trafiłam do innego lekarza - dr Wrótniaka, który ustawił mi leczenie i potrafił wyczerpująco udzielić informacji nt. mojego stanu zdrowia. Szczerze nie polecam pani Iwony, nie potrafi postawić naprostszej diagnozy.

Jako jedyny lekarz pomogła mi wyjść z cierpienia nie dała za wygraną.Później była lekarzem prowadzacym moją ciążę.Nie mogę powiedzieć o niej złego słowa po kilku latach od porodu pamiętała mój problem a nawet imię.A TO JEST RZADKO SPOTYKANE U INNYCH LEKARZY...