dr n. med. Iwona Bączyk

Gastroenterolog dziecięcy

Polecam. Profesjonalne podejście do zawodu. Bardzo cenię sobie takich lekarzy, rozumiejących potrzeby pacjentów.

Pani Iwona jest bardzo fajna, ja sie bardzo ciesze ze do niej trafiłam. Wszystko poszło jak powinno. Według mnie lekarz sprawdza sie w 100%, POLECAM!

Pani doktor po prostu zna się na rzeczy. Poświęciła mi i mojej córce bardzo dużo czasu i dzięki niej szybko dowiedzieliśmy się, co było nie tak. Naprawdę można jej zaufać, tak jak inni jestem jej niezmiernie wdzięczna za to, że ulżyła cierpienia mojemu dziecku i teraz wszystko jest ok. Otrzymałam wszelkie informacje dot. opieki nad dzieckiem z chorobą jelit i wykorzystuję je w praktyce. Pozdrawiam serdecznie panią doktor i dziękuję.

Mam 44 lata. pamietam panią doktor. Byłam jej pacjentką pewnie ok 30 lat temu.Ale pamiętam. Z szacunkiem odaję swój głos.Małgorzata Pietrzak

Mój syn ma obecnie 22 lata. Od 4 roku życia poważnie zachorował. Miejscowi lekarze usiłowali mi wmówić, że to nic poważnego, że wymyślam.Zupełnie przypadkowo trafiłam do Pani doktor. Nie tylko go zdiagnozowała, ale przez 10 lat leczyła, dzięki niej moje dziecko żyje i za to jestem jej bardzo wdzięczna. Maria Juśkiewicz

Witam wszystkich poszukujących dobrego specjalisty. Niestety w dniu dzisiejszy przeżyliśmy z żoną ogromny zawód. Byliśmy umówieni z Panią doktor na prywatną wizytę w Klinice przy ulicy Słonecznej 10a w Poznaniu. Pani doktor rozpoczęła od solidnego spóźnienia. Kiedy w końcu godzinę po umówionym czasie wizyty przyszła nasza kolej Pani doktor poza kolejnością wpuściła jakąś przedstawicielkę z firmy farmaceutycznej. My byliśmy z chorą 8 miesięczną córeczką. Takie oto standardy preferuje Pani doktor.

czekałam z córką na wizytę prawie 7 miesięcy, poza tym że dowiedziałam się tyle że jesteśmy dobrze przygotowani i właściwie już wszystko o chorobie wiemy, nie dowiedziałam się nic. Pani doktor w ogóle nie słuchała tego co jej mówiliśmy.nie polecam

rewelacyjna lekarka, wyprowadziła moją córcię z niedożywienia spowodowanego zespołem złego wchłaniania

Dla mnie i mojego syna rewelacyjny lekarz. Właściwie uratowała go. Grażyna Stelmaszyk

Niestety nie mogę podzielić powyższych opinii. Nam nie dość, że Pani doktor nie pomogła to jeszcze zaszkodziła. Na wizycie kompletnie nie słuchała co mamy do powiedzenia, bujała gdzieś w obłokach a na każde zadane pyanie odpowiadała "tak, tak". Dodam, że byliśmy u Pani doktor kilka razy prywatnie. Najsmutniejsze jednak jest to, że gdy naprawde potrzebowaliśmy jej pomocy, stwierdziła, że nic nie może dla nas zrobić. Tak nie zachowuje się prawdziwy lekarz. Nie polecam nikomu :(