dr n. med. Iwona Bereszyńska

Hepatolog

Polecam Panią Doktor z całego serca! Konkretna, rzetelna z ogromną wiedzą - dzięki niej dziś jestem zdrowa. Dziękuję!

Lekarz z powołania, świetny fachowiec, lubi punktualność, ma bardzo dobrze zorganizowaną pracę przychodni. Pani doktor wyleczyła mnie z wirusa HVC i za to jestem jej bardzo wdzięczny. Ma specyficzne podejście do pacjentów

Pani doktor Bereszyńska to bardzo dobry lekarz, kompetentny, pełen empatii i z dobrym podejściem do pacjenta

Jak najbardziej polecam Panią dr.Super fachowiec jeździłem do tej Pani wiele lat do czasu aż nie zakwalikowano mnie na leczenie i to glownie dzięki niej.Ma specyficzny sposób bycia,ale mi on nie przeszkadzał.Dziekuje Pani Doktor za prawdopodobnie uratowanie mi zycia!

Dzięki tej wspaniałej pani odzyskałem zdrowie nie mam jak podziękować w obliczu dzisiejszej pandemii. Pozdrawiam wszystkich pracowników przychodni życzę zdrowia oraz wszystkiego dobrego w trudnym czasie.

Lekarz . który jest oprócz swoich super kompetencji zawodowych, także człowiekiem.Ma czas i chęć wytłumaczenia wszystkiego (szczerze do bólu) ale widać, że leczy pacjenta a nie wyniki.Opiekuje się mną od początku i doprowadziła do tego,ze jestem wolna od wirusa ale nadal czujnym okiem patrzy na wszystko. Dziękuję i wszystkim polecam.

Do p.dr Bereszyńskiej trafiłam po uprzednich próbach rozpoczęcia leczenia u dwojga innych specjalistów hepatologów . Nie były to miłe doświadczenia i dlatego na pierwszą wizytę do p.dr Bereszyńskiej udawałam się pozbawiona optymizmu .Ale spotkała mnie niesamowicie miła niespodzianka ! Oto trafiłam do mądrego lekarza, prawdziwego fachowca , który nie tylko mógł i potrafił , ale przede wszystkim chciał zmierzyć się z poważną chorobą . Leczenie zostało dokładnie zaplanowane , omówione ze mną w najdrobniejszych szczegółach , a następnie sprawnie przeprowadzone . Co ważne , Pani Doktor bardzo dbała , bym mogła czuć się bezpiecznie i móc kontaktować się z Nią bez żadnych przeszkód np. sms-owo . Zadbała również o to , by pod względem finansowym moje straty były jak najmniejsze.Leczenie zakończyło się sukcesem , a ja jestem bardzo bardzo wdzięczna Pani Doktor Iwonie Bereszyńskiej !

Bardzo miła,uprzejma i kompetentna lekarka.Dzięki niej wyszedłem z bardzo trudnej sytuacji w związku z HCV

Nic dodać nic ująć co do tej pani.dzięki niej teraz cieszę się zdrowiem. Jestem po kuracji która skończyła się w lutym wszystko jak najbardziej w porządku miła i przyjemna osoba która zawsze pomoże. Pozdrowienia dla pani doktor Iwony dla pani Jadzi dla pani Reni i dla całej załogi tej przychodni oby tak dalej :-)

Z WZW walcze od kilkunastu lat. Na mojej drodze spotkalem wielu lekarzy nigdy takiego... u Pani Iwony liczy sie ilość nie jakosc a pacjentów traktuje jak zło konieczne.