lek. dent. Iwona Butmankiewicz-Borecka

Duże kwalifikacje medyczne i jednocześnie miły kontakt. Można się pośmiać i pogadać, zęby zminimalizować stres :)

Duża staranność pod względem wykonania wypełnienia. Zęby są delikatnie nadwrażliwe dosłownie krótką chwilę. Nie odczułam żadnego dyskomfortu po wyjściu z gabinetu.

Delikatna, a jednocześnie konkretna pani stomatolog. Planuje leczenie tak, żeby później nie wracać :) Przestałam bać się dentysty - POLECAM!

Przestałam bać się dentysty - POLECAM!

Wskazano mi wszystkie choroby zębów i zaproponowano efektywny cykl leczenia, który zaakceptowałem. Ostateczna opieka 5/5. Zabiegi bezbolesne, zero strachu.