dr Iwona Chmielińska

Pani doktor leczyła mnie przez 18 lat a byłam dzieckiem chorowitym i często u niej bywałam. Jestem jej wdzięczna za ten cały czas, jak dla mnie bardzo dobry lekarz o odpowiednim podejściu

dobry pediatra nie lekceważy przekroczonych ponad 100 - krotnie norm z badan krwi. Tak było w przypadku mojego syna. Prawie 2 miesiące chodziliśmy z synem do przychodni na ul. Orzepowickiej: powracające biegunki, bóle brzucha, stany podgorączkowe. Dwóch lekarzy, w tym pani Chmielińska,nieustannie diagnozowało jelitówkę: syropki, leki antywirusowe, zero kompleksowych badań. Poszliśmy prywatnie, badania za ciężkie pieniądze wykazały chorą wątrobę. Kiedy poszłam z koszmarnymi wynikami syna do pani Chmielińskiej skierowała mnie do poradni hepatologicznej dla dorosłych (innej nie ma w Rybniku): oczywiście nie przyjęli 13 - latka. W końcu, dzięki innemu lekarzowi trafił do kliniki do Katowic na cito!!!
Czy tak postępuje, bo nie nazwę tego "leczy" dobry lekarz?

BARDZO DOBRY LEKARZ JEST TO NAPRAWDE LEKARZZ POWOŁANIA.PANI DOKTOR LECZYŁA KIEDYS MNIE A TERAZ LECZY MOJE DZIECI.POZDRAWIAM JĄ.

Bardzo fajna pani doktor. Chodzę do niej od urodzenia i zawsze jest miła. Zawsze chętnie do niej chodziłam. A te kolejki za drzwiami mówią same za siebie ;) Zdecydowanie polecam ;)

zdecydowanie nie polecam. jest lekarzem w mojej przychodni wiec spotykamy sie tylko przy okazji szczepien (co niekoniecznie mi sie rowniez podoba) a jak jest problem zdrowotny to szukam pomocy prywatnie u innej lekarki. to co oferuje pani "doktor" w ramach publicznej placówki to porażka. zachowuje sie jakby brzydzila sie dzieci, chyba mineła sie z powołaniem... podchodzi, bez ceregieli pakuje maluchowi szpatułke do gardła, zero uśmiechu, jak maszyna. dziecko sie boi, osłucha tylko z przodu i z tyłu i koniec "badania". o wszystko trzeba sie wypytywać, drążyć. cokolwiek mówi to nie patrzy na rodzica tylko w te swoje papierki, stosunek do pacjenta lekceważący. wywyższa się, nie patrzy na człowieka jak coś mówi, pare razy na zadane przeze mnie pytanie odpowiadała kpiąco się podśmiechując. jedyne co pani doktor Chmielińska potrafi doskonale to namawiać na drogie nierefundowane szczepionki - o! w tym jest mistrzynią!

Godna zaufania i dobra lekarka... Mnie leczyła od 1roczku do 17lat a minęło już 30 odkąd p.doktor znam i nie zamieniłabym jej na innego.. moje maluchy chętnie idą na wizytę lekarską,mieć taką panią DR.to skarb:)

Godna zaufania i dobra lekarka...
moje maluchy chętnie idą na wizytę lekarską,mieć taką panią DR.to skarb:)

Dobra lekarka i w dodatku miła!!! Polecam

Dobra lekarka i w dodatku miła!!! Polecam

super podejscie do małego pacjenta. mamy pełne zaufanie do Pani doktor , nigdy nie odmawia pomocy.

Bardzo miła i pomocna lekarka. Godna zaufania!

Bardzo miła i pomocna lekarka. Godna zaufania!

Do Pani doktor chodziłm jako dziecko, teraz chodzą moje dzieci i nie zmieniłabym na innego lekarza. Pani doktor poprostu zna się na tym co robi i tyle. tzw. lekarz z powołania. Polecam polecam....