lek. dent. Iwona Dziubek

Usługa i stomatolog godny polecenia. Lekarz skupia się na problemie. Nie ma niepotrzebnych rozmów, które na fotelu dentystycznym są mało sympatyczne. Umówienie się na termin nie stanowi problemu. Ewentualne zgłoszenia są skrupulatnie sprawdzane. Bez naciągania na dodatkowe koszty.

Pani Iwona to stomatolog godny polecenia. Miałam u niej wiele zębów robionych, np. leczenie kanałowe, odbudowę zęba czy wyrwanie. Podejście profesjonalne, znieczulenia jakie ma bardzo dobre bo nie czułam bólu, miła i sympatyczna atmosfera,widząc że boję się wiercenia włączyła muzykę, sprzęt profesjonalny. Ceny również przystępne. Naprawdę polecam jeżeli ktoś bardzo boi się dentysty!!!

Pani Iwona to stomatolog godny polecenia.