lekarz Iwona Gabriel

Iwona Gabriel poświęca dużo czasu pacjentowi, oddzwania na telefon. Wszystko jest w porządku, dopóki ciąża przebiega prawidłowo. W moim przypadku było inaczej. W 8tyg. ciąży umówiłam się na wizytę, po której odniosłam dobre wrażenie, choć zaniepokoiło mnie, że wg usg okazało się, że jest 6tydz. Dr Iwonę Gabriel jednak nie do końca to zmartwiło - stwierdziła, że SERCE BIJE, mimo że ja nic nie słyszałam. W 10tyg ciąży pojawiły się u mnie lekkie plamienia, więc zadzwoniłam do Iwony Gabriel z zapytaniem, czy mam przyjechać. Odpowiedź brzmiała: niech pani zażywa duphaston ...

W 8tyg. ciąży umówiłam się na wizytę, po której odniosłam dobre wrażenie, choć zaniepokoiło mnie, że wg usg okazało się, że jest 6tydz. Dr Iwonę Gabriel jednak nie do końca to zmartwiło - stwierdziła, że SERCE BIJE, mimo że ja nic nie słyszałam. W 10tyg ciąży pojawiły się u mnie lekkie plamienia, więc zadzwoniłam do Iwony Gabriel z zapytaniem, czy mam przyjechać. Odpowiedź brzmiała: niech pani zażywa duphaston (pracuję w aptece i mam do niego dostęp). Za tydz (poniedziałek) zadzwoniłam z informacją, że brązowe plamienia nadal są. Odpowiedź brzmiała: to normalne bo się oczyszcza, spotkamy się w piątek. W piątek na wizycie, która trwała godz. dowiedziałam się, że obraz jest zamazany i muszę zrobić w sobotę HCG i powtórzyć w poniedziałek i zadzwonić. Ponadto zmierzyła wielkość płodu na 10 tydz (powinien być koniec 12tyg) Zadałam konkretne pytanie CZY SERDUSZKO BIJE, usłyszałam: jeszcze tak. Dostałam bardzo silne dawki luteiny i dopochwowo i podjęzykowo i kazała mi leżeć. HCG w sobotę wyszło 1970 i wskazywało na 6tydz!!!(powinien być 12tydz) Pojechałam do szpitala i dowiedziałam się, że zarodka w ogóle nie ma, jest puste jajo płodowe, ciąża zatrzymała się na 6tygodniu.Kilku lekarzy nie mogło uwierzyć, że jakiś lekarz mógł stwierdzić, że dzień wcześniej biło serce!!!!!
Ocenę dr Iwony Gabriel pozostawiam osobom, które to czytają. Bicie serca to podstawowy parametr, który sprawdza się podczas badania USG i nie ma możliwości pomyłki.