lekarz Iwona Gawda

Neurolog

Przemiła , przesympatyczna , służąca pomocą w każdej sytuacji.Polecam .Szkoda że tak mało lekarzy z prawdziwego zdarzenia.Pani Gawda najlepsza lekarka jaką znam.

Najlepsza lekarka jaką mam.Podchodzi do pacjenta z dużym zaangażowaniem.Wszystko wytłumaczy , wysłucha i doradzi.Poświęca tyle czasu i pacjent potrzebuje - do tego miła i uprzejma.POLECAM Panią Iwonę Gawdę - lekarz z prawdziwego zdarzenie.Jako człowiek cudowny

Jest niesamowicie uprzejma, grzeczna. Każdemu pacjentowi poświęca tyle czasu ile potrzeba nie próbując się go pozbyć, do problemów podchodzi profesjonalnie i kompleksowo wytłumaczy nawet po raz kolejny jakie są rokowania i jak sobie radzić w przypadku tego schorzenia. Wiem że na pewno nie zamieniłabym na żadnego innego lekarza!

na Pania doktor trafiłam przypadkowo, poleciła mi ją Pani w rejestracji . Byłam całkowicie pozytywnie zaskoczona (po doświadczeniach z poprzendim lekarzem). Jest niesamowicie uprzejma, grzeczna nawet w sytuacjach stresowych (w przypadku nieuprzejmych pacjentów, bądź próbujących wcisnąć się bezczelnie w kolejkę). Na każdego pacjenta poświęca tyle czasu ile potrzeba nie próbując się go pozbyć, do problemów podchodzi profesjonalnie i kompleksowo wytłumaczy nawet po raz enty chorobę. Wiem że na pewno nie zamieniłabym na żadnego innego lekarza!

uprzejy, kompetenty, rzyczliwy fachowiec. Bardzo komunikatywny

uprzejy, kompetenty, rzyczliwy fachowiec. Bardzo komunikatywny

Pani Doktor zawsze jest chętna do pomocy, udziela kompetentnych wskazowek i wytlumaczy pacjentowi jego chorobe w sposob bardzo zrozumialy.