Iwona Gnach-Olejniczak

Zdecydowanie odradzam Dr Gnach Olejniczak i tą klinikę. Niestety dałam się nabrać na celebrycko - influencerską papkę tego miejsca. Dr jest niesłowna, nie potrafi osiągnąć efektu, który obiecuje, jest nastawiona tylko na pieniądze. Jestem ofiarą nieudanego zabiegu estetycznego. Dr zapomniała, że w medycynie estetycznej chodzi o estetykę i każdy minimetr się liczy. Fakt nieudanego zabiegu i rażących błędów medycznych doktor został w moim przypadku stwierdzony przez innych niezależnych lekarzy (także w pisemnych opiniach). Jak poprosiłam dr o usunięcie oszpecenia, to się obraziła, powiedziała, że zrobi to za dodatkową kasą, po czym wyszła z gabinetu - stwierdziła: "mój czas dla pani się skończył". Nagrywa ludzi w gabinecie, przerabia zdjęcia, które bez zgody pacjenta (i dodatkowo niezgodne z rzeczywistością) wrzuca na swój Instagram. Dr kasuje lichwiarskie kwoty za usługi, nie poczuwa się do odpowiedzialności gdy zabieg jest kompletnie nieudany, a pacjent oszpecony. Najpierw mówi, że będzie się goić 7 dni, a jak po 7 dniach jest tragedia, zmienia wersje na 2 miesiące, po czym winę zrzuca na wszystko i wszystkich, tylko nie widzi swojej niekompetencji. Zabieg wykonywany w pośpiechu (kasa), bolesny i nieprzyjemny. Sama doktor przed zapłatą obrzydliwie miła, po zapłacie traktuje pacjenta jak śmiecia. Za każdym razem, pomimo umówienia się na określoną godzinę, pół dnia czeka się na wizytę. Bez podania przyczyny i słowa przepraszam.
Wizyty są przekładane wg fanaberii doktor, bo doktor wyjechała... Dziwnym trafem opinie w Internecie nt doktor są albo super dobre albo super złe....

Masakra,opinie nie na reke są usuwane. Pani doktor-delikatnie mówiąc to naciagara.Rzuca słowa na wiatr,ciagle zmienia swoje zdanie do czego się nigdy nie przyznaje-przy czym bardzo się wysoko ceni.Szary człowiek powinien omijac ja szerokim lukiem,co innego Vipy

Masakra,opinie nie na reke są usuwane.

Zawsze miałem problemy z zebami.Kazdy lekarz leczył mnie od przypadku do przypadku,tzn jak pokazałem dziurę w zebie to mi ją robił.Nie było zadnego planu,zadnych przeswietlen czyli zdjęc rtg itd.Trafiłem do pani dr Gnach-Olejniczak.I tu usłyszałem całą prawdę o moich zebach.Dostałem dokument na koniec konsultacji czyli plan leczenia moich zebów(okazało się że moje leczenie kanałowe było do bani i mam jakieś torbiele nad korzeniami itd itd).Naresczcie czuję że jestem pod opieką prawdziwego lekarza.Nie na wszystko naraz mnie stać, ale Pani doktor powiedziała że mogę to robić powoli np po jednym zebie na miesiąc .Polecam wszystkim nie zaopiekowanym przez swoich dentystów!!

Polecam Panią Doktor kazdemu!!Nie spotkałam takiego lekarza wcześniej,duzo już zrobiłam,ale dużo przede mną...Czuję się u niej bardzo bezpiecznie na fotelu,widzę i wiem ze wie co robić i jak robić moje zęby.Inni lekarze rozkładali ręce.. mam bardzo trudną sytuację z zębami,.Pani Doktor powoli wyprowadza na prostą moje zeby i widzę że jej plan ma wielki sens.Tylko u niej polecam leczenie!

Fachowość na 99%, ale po wszystkim zwłaszcza po paru latach przestaje być dostępna i chętnie przekazuje innym lekarzom zatrudnionym w swojej Klinice, którzy niekoniecznie są tak dobrymi fachowcami jak dr. Gnach-Olejniczak i to od razu widać po każdej wizycie. Żałuję jednak,że trochę zbyt często zmieniają się pracownicy w Klinice, a to nie jest korzystnie odbierane przez pacjentów.

Pani Doktor jest mistrzem w swojej klasie. Stwierdzam to po wieloletnim leczeniu u niej zębów. Tylko korony Pani Doktor trzymają się moich słabym zębów. Korony założone na szczątkach zęba. Jest lekarzem z powołania. Zdradziłam Panią Dokror trzy razy i pożałowałam. Jeśli chcesz mieć spokój z zębem na kilka, a nawet kilkanaście w moim przypadku lat idź do niej. Ceny u niej są dość wysokie, nie przeczę, ale mnie akurat nigdy nie zawiodła, jest lekarzem z powołania.

Podsumowując czas noszenia aparatu ortodentycznego Demo i wizyty w klinice Unident-Union oceniam ok 6/10 dlaczego??? aparat miałem nosic znacznie krócej niz zwykły/zapłaciłem ok 7-8tys-2 łuki/ a aparat nosiłem prawie 2 lata choc obiecywano ok 1-1.5 roku. Każda z wizyt kontrolnych u Pani Iwony wyniosła mnie ok 500-1000zł/zawsze coś się znalazło, co trzeba było ''zrobic'' Fakt, obyło się bez wyrywania jakilkolwiek zębów/co raczej u innych dentystów żadko jest spotykane/ ale aparat nosiłem zancznie dłużej niż mówiono i wydałem troszkę kaski w klinice Unident-Union. Posumując: aparat Demo nosiłem prawie 2 lata, koszt ...

Fakt, obyło się bez wyrywania jakilkolwiek zębów/co raczej u innych dentystów żadko jest spotykane/ ale aparat nosiłem zancznie dłużej niż mówiono i wydałem troszkę kaski w klinice Unident-Union. Posumując: aparat Demo nosiłem prawie 2 lata, koszt zalożenia+wizyty+ściągnięcie aparatu=...25tys. Efekt? zadowolony jestem z moich zębów, są proste ale straciłem dużo czasu na wizyty, nie mówiąc już o kosztach.

Osobiście nie polecam, z całą ufnością powierzyłam leczenie zęba lekarzowi z tej kliniki, była to resekcja korzenia wierzchołka, będąc przekonana że jest to jedyna opcja na drodze do wyleczenia zęba. Zabieg był bardzo bolesny, lekarz naraził mnie na bardzo niemile przeżycie i założenie około 12 szwów. Od tego czasu minęło 6 miesięcy ząb jest nadal niewyleczony i nadaje się do osunięcia. Lekarze z innych klinik uznali, iż bolesny zabieg resekcji nie musiał być wykonany gdyż zmiana się odtworzyła. To znaczy, że klinika naraziła mnie na nierozsądne koszty, które mogły wzrastać w miarę leczenia. Za resekcję plus wypełnienie kością bioos zapłaciłam 2tyś do tego leczenie kanałowe okolo 1tyś. Gdybym zdecydowała się na wkład Koronowo- korzeniowy razem z korona zapłaciłabym następny 1tys. W zamian za to miałabym implant i 10letnią gwarancję. Szczerze nie polecam.

Witam, mogę przyłaczyć się tylko do pochlebnych opinii na temat pracy Pani Doktor Gnach-Olejniczak!! Wysoka kultura osobista,nie przeciętna uroda,najwyższy ze spotkanych w tej dziedzinie medycyny profesjonalizm to wyjatkowa kumulacja cech,rzadko spotykanych w jednej osobie!! Jestem już poniekąd byłym pacjentem pani doktor,z żalem to stwierdzam...wszystkie zaległości jakie zaistniały w mojej jamie ustnej z powodu panicznego strachu przed dentystą,zostały przez panią doktor Gnach-Olejniczak nadrobione przez ostatnie dwa lata,sądziłem że tylko zabiegi stomatologiczne w narkozie będą możliwe w moim przypadku,ale osoba pani doktor wpłynęła na mnie do tego stopnia,że odwiedzam klinikę ...towarzysko do dnia dzisiejszego.Nie wyobrażam sobie innego dentysty w moim przypadku!!Lekarz godny najwyższych rekomendacji!!!!!

Pragnę polecić wszystkim klinikę Unident Union Dental Spa! a w szczególnosci dr Iwonę Gnach-Olejniczak,bardzo profesjonalnego implantologa!Zero bólu!!miła atmosfera w czasie zabiegu,co prawda na twarz załozyli mi jakąs serwete,ale może i dobrze,ze nic nie widziałem !Polecam wszystkim!!

Pragnę polecić wszystkim klinikę Unident Union Dental Spa!