lekarz Iwona Grobel

Psychiatra

Doskonały lekarz. Od kilkunastu lat choruję na chorobę dwubiegunową afektywną i dopiero pani doktor Grobel ustawiła mi leki i skończył się koszmar. Bardzo dziękuję za pomoc i za nowe życie!

Pani doktor pomogła mi w najtrudniejszych momentach w życiu, zawsze ma dla mnie czas.

polecam ..bardzo dobry lekarz..miałam nerwice lękową.myslałam ze jedynym wyjsciem jest juz skonczenie ze sobą,nie dawałam rady funkcjonowac..p.Iwona pomogła mi bardzo...dziekuję Pani za to bardzo..pozdrawiam.Marta

Absolutnie nie polecam tego lekarza. Pani doktor nie podchodzi do problemu kompetentnie, jest bardzo niesympatyczna, czasami wręcz opryskliwa, często przerywa osobie mówiącej i zmusza do wyznań w obecności rodziny nawet wtedy, gdy pacjent nie ma na to ochoty. Trafiłam do Pani Grobel w chwili, gdy leczyłam się z problemów związanych z anoreksją. Na wizycie usłyszałam jednak, że nie powinnam się przejmować wagą, ponieważ "kiedy przestanę się obżerać, to znów schudnę i wszystko wróci do normy". Czy osoba chora na anoreksję w ogóle się obżera? Zdecydowanie nie! Potrzebowałam jedynie wsparcia specjalisty w leczeniu tej choroby, ale spotkałam się z zupełnym niezrozumieniem problemu! O tym, że takich rzeczy nie powinno się mówić osobie, wychodzącej z anoreksji wie każdy, kto zetknął się z tą chorobą. Tym bardziej powinien wiedzieć o tym specjalista. To świadczy, jakim specjalistą jest dr Grobel.

Pani Iwona pomaga mi wyleczyc bulimie i anorekcje. Borykalam sie z tym problemem juz 6 lat. Aktualnie staje na nogi i jest to bardzo duza zasluga Pani Iwony. Bezglednie diagnozuje chorobe i doskonale wie jakie leki dobrac dla pacjeta. Jest osoba bardzo zyczliwa, ciepla i sympatyczna. Trafilam do niej rok temu z calkowitym zrezygnowaniem. Leczylam sie wczesniej u kilku specjalistow bez efektu. Pani Iwona przywrocila mi radosc zycia. Goraco polecam bo warto

Dr Grobel jest lekarzem godnym polecenia. Życzliwa, kompetentna a przede wszystkim pacjent odnosi wrażenie, że jest ważny.

Wspaniała lekarka i specjalistka, ciepła, życzliwa, wysłuchująca i potrafiąca trafnie zdiagnozować oraz własciwie dobrać leki, tak by choroba ustąpiła. Męczyłam się z problemami około siedmiu lat. Różni psychoterapeuci, rózni lekarze. Niepomagało nic. Az trafiłam na te Panią. Cztery lata leczenia i od roku zaczynam czuc się tak jak czułam sie przed chorobą. Zaczynam znów śmiać sie i cieszyć życiem. A wszystko dzięki tej Pani. Goraco polecam nawet jesli na poczatku nie widać efektów.