lek. stom. Iwona Hawryluklek. stom. Iwona Hawryluk - zdjęcie profilowezdjęcie #1

lek. stom. Iwona Hawryluk

Z największą przyjemnością mam zaszczyt zaprosić Państwa do gabinetu Dental Elegance.
Dołożyłam wszelkich starań aby stworzyć miejsce przyjazne Pacjentom, gdzie ...

Dołożyłam wszelkich starań aby stworzyć miejsce przyjazne Pacjentom, gdzie w miłej i kameralnej atmosferze będziecie mogli Państwo zadbać o swoje zdrowie i dobre samopoczucie.

Swoją wiedzę i kilkunastoletnią praktykę zawodową zawdzięczam wielu znakomitym specjalistom z kraju jak i z zagranicy. Na bieżąco podnoszę kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w kursach, szkoleniach i kongresach stomatologicznych. Stosuję nowe metody leczenia oraz pracuję na najwyższej jakości materiałach stomatologicznych i nowoczesnym sprzęcie.

Poprzez kompleksowy plan działania, który zapewnia długotrwały sukces leczenia, przywracam pacjentom zdrowie, piękno uśmiechu, radość życia i pewność siebie. Zapewniam moim Pacjentom spokojną, dokładną pracę, indywidualne, pełne empatii i delikatności podejście, które doceniane jest przez stale poszerzające się grono pacjentów. Staram się przeprowadzać leczenie bez stresu, budując przyjazną atmosferę z Pacjentem.

Zadowolenie i uśmiech moich Pacjentów jest dla mnie największą nagrodą i motywacją do pracy.

Do zobaczenia w Dental Elegance.

Iwona Hawryluk.

Wspaniala opieka medyczna. Godna polecenia. Sprawdzone w ciagu 10 lat bycia pacjentka. A teraz jeszcze wspanialy Gabinet!

Najlepsza stomatolog !!! Od lat mieszkam w Stanach ale staram się być w Polce 2 razy w roku aby pozałatwiać niezbędne sprawy. Tradycją stały się moje kontrolne wizyty stomatologiczne u Dr. Iwony Hawryluk. Ani w Polsce, a tym bardziej w Stanach nie spotkałem takiego perfekcjonizmu i kompleksowego podejścia. Pani Doktor, elegancka i zawsze uśmiechnięta dokładnie wyjaśnia co robi. Jestem przewrażliwiony na punkcie chorób zakaźnych. Z zadowoleniem obserwuję jak Pani Doktor niezwykle dba o higienę ! - zawsze 2-3 razy zmienia rękawiczki aby były nieskazitelnie czyste- w końcu tu chodzi o ...

Najlepsza stomatolog !!!
Od lat mieszkam w Stanach ale staram się być w Polce 2 razy w roku aby pozałatwiać niezbędne sprawy. Tradycją stały się moje kontrolne wizyty stomatologiczne u Dr. Iwony Hawryluk. Ani w Polsce, a tym bardziej w Stanach nie spotkałem takiego perfekcjonizmu i kompleksowego podejścia. Pani Doktor, elegancka i zawsze uśmiechnięta dokładnie wyjaśnia co robi. Jestem przewrażliwiony na punkcie chorób zakaźnych. Z zadowoleniem obserwuję jak Pani Doktor niezwykle dba o higienę ! - zawsze 2-3 razy zmienia rękawiczki aby były nieskazitelnie czyste- w końcu tu chodzi o moje zdrowie. Jestem super zadowolony z długotrwałych efektów leczenia. Przed kolejnym przylotem na pewno znowu się zapiszę. Dziękuję bardzo !!!

Moje zęby są bardzo wrażliwe na wiercenie i zawsze spotkanie z dentystą to dla mnie wielki stres i okropny ból. Pierwszy raz trafiłam do dentystki, która wyleczyła mi 2 zęby zupełnie bez boleśnie. Jestem pod ogromnym wrażeniem bo dla mnie to zupełnie nowe doświadczenie. Dziękuję. A.S.

Wspaniały stomatolog. Trafiłam do niej z polecenia. Pracuje czysto i dokładnie, widać że jej zależy aby dobrze leczyć. Tłumaczy co robi. Bardzo polecam.

Witam, chce polecić Panią doktor Iwonę Hawryluk wszystkim, którzy cenią sobie dokładność i profesjonalizm. Od 4 miesięcy jestem pod jej opieką i właśnie zakończyłam leczenie :) Teraz zostały tylko wizyty kontrolne. Jedyne słowa podsumowania jakie przychodzą mi na myśl to takie, że lepiej trafić nie mogłam ! Pani doktor jest bardzo zaangażowana w leczenie. Jest dokładna i co warte podkreślenia bardzo uprzejma, zawsze tłumaczy to co robi. Polecam znajomym i polecam wszystkim.

To co mnie skłoniło do leczenia zębów u Pani Doktor, to dokładny plan całego leczenia jaki mi zaproponowała, a następnie sukcesywnie realizowała. Podeszła do moich zębów kompleksowo: czyszczenie, wymiana plomb, warstwa ochronna, dobór pasty, wizyta kontrolna. Po tym wszystkim moje zęby są nie do poznania. Doktor bardzo się starała, leczy dokładnie, tłumaczy to co robi. W gabinecie czysto i przyjemnie. Ceny przystępne. Jestem bardzo zadowolony.

Pani Doktor jest prawdziwym stomatologiem z powołania i o złotych rękach. Trafiłam z polecenia przyjaciółki i jestem zachwycona. Bardzo Dziękuję.