dr n. med. Iwona Hornowska

Lekarz rodzinny, Internista

Pani Doktor od 20 lat jest lekarzem rodzinnym mojej rodziny. Oprócz profesjonalizmu zawodowego, który jest na wysokim poziomie potrafi słuchać, jest przyjacielem pacjenta, potrafi łączyć całościowo i stawia trafne diagnozy. Polecam

Szczerze polecam Panią Doktor! Zawsze dostępna pod telefonem. Pomocna, rzetelna, miła, profesjonalna i bardzo zaangażowana. Jest lekarzem całej Naszej rodziny.

Pani Doktor jest rzetelna i profesjonalna, szybko wyłapuje z opisu stanu chorobowego przekazanego od pacjenta ważne informacje o stanie zdrowia. Cierpliwie wysłucha, umie słuchać, stwarza atmosferę sprzyjającą redukcji stresu ,,białego fartucha". Ufam jej leczeniu i radom. Polecam :)

w przychodni przyjmuje kilku lekarzy. P. doktor ma najwięcej pacjentów, wszyscy ją bardzo chwalą mimo, że trzeba czekać w kolejce. poświęca każdemu pacjentowi dużo czasu

Wszystko O.K. Osoba uprzejma, kompetentna godna polecenia.

Wszystko O.K. Osoba uprzejma, kompetentna godna polecenia.

Lekarz kompetentny i rzeczowy. Z chęcią tłumaczy sposób leczenia i chorobę pacjenta. Zwolennik działań profilaktycznych nie nadużywający w leczeniu tzw. silnych leków. Stawia przede wszystkim na zwalczanie choroby siłami organizmu jeżeli jest to możliwe. Antybiotyk to już ostateczność. Nie stwarza problemów przy uzyskaniu skierowania do specjalisty. Polecam.

Bardzo dobry lekarz zawsze trafne diagnozy i bardzo mila w stosunku do pacjentow

najlepszy lekarz rodzinny! polecam wszystkim potrzebującym kompetentej porady.

najlepszy lekarz rodzinny! polecam wszystkim potrzebującym kompetentej porady.

Pani była bardzo uprzejma, kompetentna. Udzieliła właściwej porady.

Pani była bardzo uprzejma, kompetentna. Udzieliła właściwej porady.

Dzięki tej kobiecie (o ile to można nazwać kobietą) zmarło dziecko. Nie udzieliła żadnej pomocy!!!

Dzięki tej kobiecie (o ile to można nazwać kobietą) zmarło dziecko.
Nie udzieliła żadnej pomocy!!!