lekarz Iwona Jaworska

Dermatolog

Niestety odradzam każdemu. Pani doktor nie słucha pacjenta, nie patrzy dokładnie na zmiany skórne tylko szybko stawia diagnozę (w naszym przypadku błędną). Wizyta trwa 3 minuty. Strata pieniędzy, czasu i nerwów.

Niestety odradzam każdemu.

Pani doktor jest godna polecenia !!! Zna się na rzeczy, bardzo uprzejma. Przepisane leki od razu pomogły .Polecam !

NIKOMU NIE POLEAM! Nie ma pojecia o wykonywanym zawodzie! Straciłem kilkaset zł na wizyty i antybiotyki a problem jak byl tak jest nadal! Nawet chomika bym nie dal na leczenie tej pani!

NIKOMU NIE POLEAM!
Nawet chomika bym nie dal na leczenie tej pani!

Nie polecam. Oczywiście kolejka (choć była umówiona godzina). Ani razu wizyta nie trwała dłużej niż 3 minuty. Popatrzyła tylko, coś wypisała i wzięła 70zł. Antybiotyki pomogły, ale tylko na czas ich brania i po ich odstawieniu miałam jeszcze większy problem. Nie wyjaśniła mi co mi dolega, skąd u mnie takie kłopoty z cerą, nie zbadała mnie. Nic. Przestałam do niej chodzić i nikomu nie polecam.

Najpierw naczekałem się 20 minut gdy ta Pani bawiła się z dziećmi (umówiona wizyta na konkretną wizytę) następnie (jak już wszedłem do gabinetu) po krótkim obejżeniu mojej choroby powiedziała "proszę stosować dalej maście" i wzięła 70 zł. ps. na drugiej wizycie musiałem jej tłumaczyć co było na pierwszej bo sobie żadnej karty nie założyła... Żenada

dobrze dobrane, skuteczne leczenie, w ogóle bez zastrzeżeń.

dobrze dobrane, skuteczne leczenie, w ogóle bez zastrzeżeń.