Iwona Katarzyna Przedmojska

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

Pani Iwonka to niespotykany człowiek,dusza lekarz..Leczyła mnie ,córkę i męża ,który bał się jak ognia.Delikatna ,milutka i świetnie wykonuje swoja prace .pani doktor.Dziękujemy i z pewnością przyjedziemy do pani ze Szwecji::)))wdzięczna pacjentka D.Stepień.

Wspaniała dentystka! Jestem tchórzem ale nie u niej. Wprowadza bardzo miłą atmosferę, leczy zęby bardzo dobrze - plomby trzymają już kilka ładnych lat i nic się nie dzieje. Koszty leczenia w miarę przystępne - nie zdziera kasy bezlitośnie jak inni. Polecam wszystkim!

Pani Iwonka przyjmuje bezpłatnie osoby do 18 roku zycia, natomiast prywatnie- powyżej. Koszty wizyt prywatnych są na poziomie przeciętnym. Pani Iwonka jest świetną dentystką, chodzę z ogromną przyjemnością :) Polecam!

Doktor Przedmojska przyjmuje na fundusz dzieci (do 18. roku życia), natomiast dorośli mają jedynie szansę na leczenie prywatne. Mimo to szczerze polecam. Atmosfera w gabinecie jest bardzo przyjemna i swojska, ponadto, co chyba ważniejsze, Pani doktor jest osobą kompetentną i profesjonalnie podchodzi do każdego pacjenta. Sama się tam leczyłam i absolutnie tego nie żałuję.