lekarz Iwona Klawitter

Lekarz rodzinny

Pani doktor Klawiter to wspaniała lekarz ma bardzo dużo empatii wobec pacjenta . Kiedy poraz pierwszy w 2020 roku trafiłam do Pani doktor pomimo teleporady wysłuchała dokładnie i od razu skierowała mnie do onkologa. Dziś jestem pacjentką paliatywną i z wielką troską podchodzi do mojego stanu zdrowia . Jestem wdzięczna i serdecznie dziękuję.

Nie polecam tej Doktor. Jest oschła, nie biorąca pod uwagę aktualnego stanu zdrowia pacjenta i nie umiejąca słuchać. Gdy źle się poczułam i nie było mojej doktor prowadzącej potraktowała mnie bardzo nieludzko, uznała że mi nie pomoże i nie przepisze odpowiedniej recepty i zwolnienia mimo że byłam chora i tego potrzebowałam. Jak spytałam czemu to odparła ,,bo nie". Nie wiem czy ma zmienne nastroje czy hierarchię podłóg której ustawia pacjentów, w każdym razie nie pomogła mi i była to najgorsza wizyta lekarska w moim życiu do tej pory Z poważaniem

Z poważaniem

Zdecydowanie nie polecam, przy pierwszej styczności nie potrafiła nawet poprawnie wypisać skierowania, pomimo tego, że dokładny opis został dosłownie przyniesiona lekarce "na tacy". Przy drugiej styczności okazalo się, ze jest mało empatyczna, nie potrafi podejść po ludzku do pacjenta, zakrywa się narzuconymi jej normami od Ministra w sprawie covid. Po pozytywnym wyniku zero zainteresowania ze strony lekarza! Zmieniam lekarza w trybie pilnym.

Z calego serca nie polecam.Byłam u tego rzekomego lekarza z moja 4 letnia córka,ktora kaszlała tak,że omal płuc nie wypluła,dwie noce nie przespane,więc poszłysmy.Pani dr stwierdziła,że osłuchowo jest czysta zapisała ibuprom i syropek na kaszel.Po kolejnej nie przespanej nocy pojechalismy z mężem prywatnie z córka do pediatry,ktory był przerażony jak osluchal dziecko stwierdził zapalenie oskrzeli i dziwił się pani dr tego nie słyszała.Także bardzo nie polecam tej pożal się Boże lekarki,ktora wyglądała jakby siedziala w gabinecie za karę

Wspaniały lekarz - po prostu dobry człowiek.

Wspaniały lekarz - po prostu dobry człowiek.

Witam.Jak Pani dr.Iwona Klawitter pracowała w Gdyni na Ramułta byłem jej pacjętem ponad 4-ry lata.Bardzo dobra lekarz rodzinny,ma bardzo dobre podejście do pacjęta,przede wszystkim umie skutecznie leczyć nawet poleci dobrego specjalistę.Pracowała w Gdyni sumiennie nie patrzyła ,że dużo ma pacjętów ,ogromnie się poświęcało swojej pracy i pacjętom.W moim przypadku bardzo mi pomogła ,w tej chwili w poradni na Ramułta nie ma żadnego lekarza formatu P.Klawitter.Kierownik poradni na Ramułta może mieć do siebia ogromny żal, że pozwoliła na odejście Pani doktor.Takich oddanych lekarzy się zatrzymuje jak to się mówi "rękoma i nogami".Namyślam się czy nie zmienić poradni gdyńskiej na Kiełpino mimo ,że to dość daleko ,ale posiadam samochód.Przez odejście Pani doktor z Gdyni poradnia straciła , przede wszystkim pacjęci.
Życzę Pani doktor dużo zdrowia i jeszcze raz zdrowia-tak trzymać.
Kazimierz Sobczak

WIELKA SZKODA ŻE PANI DOKTOR KLAWITTER ODESZŁA Z NASZEJ PRZYCHODNI. ZAZDROSZCZĘ NOWYM PACJENTOM WSPANIAŁEGO LEKARZA.

Polecam Panią doktor Iwonę Klawitter:) swoją opinie wyraziłem w swoim ostatnim poście, gdzie stanowczo nie zgadzam się z dwoma negatywnymi opiniami. Szkoda tylko, że Pani Doktor już nie pracuje w przychodni na Grabówku :(

oschła zimna mało kontaktowa kompetencje ? nie wiem ale ;( ale mnie nie wyleczyła

Pozornie miła i to wszystko. Jestem na bardzo NIEEE !!!!!!!

Pozornie miła i to wszystko. Jestem na bardzo NIEEE !!!!!!!