Iwona Kołomańska

2,8
1,4

Agnieszka

05.08.2016

Szkoda że nie można dodać ani jednej gwizdki bo chętnie skorzystałabym z tego przywileju. Parodia , oszustwo i złodziejstwo , brak jakiegokolwiek profesjonalizmu . Za wizytę zapłaciłam 130 zł przy czym dziecko nie uzyskało żadnej pomocy a ja żadnej porady. Dziecko uderzyło się o parapet ...

Parodia , oszustwo i złodziejstwo , brak jakiegokolwiek profesjonalizmu . Za wizytę zapłaciłam 130 zł przy czym dziecko nie uzyskało żadnej pomocy a ja żadnej porady. Dziecko uderzyło się o parapet i wybiło górne mleczaki. Część ząbków zostało. Wyrastają zęby stałe ale pod pozostałościami mleczaków . Na pytanie co można z tym zrobić uzyskałam odpowiedz "widzi pani w tym jakiś problem??" i zaleciła kupno "pasty po paście" oczywiście w ich gabinecie w kwocie 65 zł za 35 ml. Kpiny

13.12.2011

Uprzejma jest, ale dla pieniędzy zrobi wszystko.Z miłym uśmiechem poinformuje, że jest 7 zębów do leczenia. Co było totalną bzdurą, bo inny lekarz stwierdził, że nie ma żadnych ubytków. Gdzie tu jest etyka, zastanawiam się do podania jej niecnej praktyki do izby lekarskiej.Dziwię się ,że ona ma jakichkolwiek pacjentów,bo jest też słabiutkim stomatologiem.

26.02.2013

Zastanawiam się, skąd u Kołomańskiej biorą się pacjenci, ponieważ ja nie znam nawet jednej osoby, która z jakiejkolwiek usługi w jej gabinecie byłaby zadowolona. Polecam branie gwarancji na piśmie, ponieważ po najpóźniej kilku latach będziecie musieli wszystkie zęby wyleczyć na nowo.. Ja żałuję, bo wiele kasy i czasu straciłam na leczenie u Pani Kołomańskiej, a nie posiadam żadnej gwarancji, a zęby nadają się teraz do wymiany, choć były zdrowe zanim się Pani Iwona za nie zabrała.. Bardzo chętnie podałabym ją do sądu, gdyby się tylko dało.
W każdym razie - w gabinecie chamstwo i pomiatanie pacjentem, leczenie zdrowych zębów, leczenie głównie kanałowe (ale nie profesjonalne, kanały nie wypełnione całkiem, co potem prowadzi do komplikacji zdrowotnych- zatoki, wzrok, zapalenie opon mózgowych, itp), a najlepiej od razu koronki lub implanty, bo Pani Doktor myśli tylko o pieniążku, który wpadnie do jej kieszeni..
NIE DAJCIE SIĘ ZWIEŚĆ REKLAMOM!!!

18.03.2013

Oszukano mnie, gdy chciałam, by wyleczono dziecku zepsutego zęba używając gazów rozweselających. Okazało się, że "ciocie" - tak każą na siebie mówić- zalakowały dziecku zęby używając "gazów". Do dziś nie wiem, czy "gazów" użyły czy nie, ale zapłacić musiałam a ząbek zepsuty nadal jest.

28.02.2013

zdecydowanie nie polecam, byłam u niej niedawno z synkiem totalna porażka choć jest w dupe uprzejma ostani grosz by wyrwała oczywiście z koniecznosci i z dobrącą dla pacjenta; falsz

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Kielce"?

PRYWATNY GABINET STOMATOLOGICZNY
Sienkiewicza 16 lok. 12
NZOZ AGATMED EDYTA AGATOWSKA
PUSCHA 3 ( OS, ŚLICHOWICE 1)
gabinet prywatyn
Paderewskirgo