Iwona Kołomańska

Brak szczegółowych informacji o lekarzu

Jesteś tym lekarzem?
Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza

Wystaw opinię

Musisz podać wszystkie oceny

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
  2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
  3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
  4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
  5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
  6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
  9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.

Średnia ocena lekarza

Średnia:
2.3512345
15 opinii

• 1

Oszukano mnie, gdy chciałam, by wyleczono dziecku zepsutego zęba używając gazów rozweselających. Okazało się, że "ciocie" - tak każą na siebie mówić- zalakowały dziecku zęby używając "gazów". Do dziś nie wiem, czy "gazów" użyły czy nie, ale zapłacić musiałam a ząbek zepsuty nadal jest.

• 1

zdecydowanie nie polecam, byłam u niej niedawno z synkiem totalna porażka choć jest w dupe uprzejma ostani grosz by wyrwała oczywiście z koniecznosci i z dobrącą dla pacjenta; falsz

• 1

Zastanawiam się, skąd u Kołomańskiej biorą się pacjenci, ponieważ ja nie znam nawet jednej osoby, która z jakiejkolwiek usługi w jej gabinecie byłaby zadowolona. Polecam branie gwarancji na piśmie, ponieważ po najpóźniej kilku latach będziecie musieli wszystkie zęby wyleczyć na nowo.. Ja żałuję, bo wiele kasy i czasu straciłam na leczenie u Pani Kołomańskiej, a nie posiadam żadnej gwarancji, a zęby nadają się teraz do wymiany, choć były zdrowe zanim się Pani Iwona za nie zabrała.. Bardzo chętnie podałabym ją do sądu, gdyby się tylko dało. W każdym razie - w gabinecie chamstwo i pomiatanie pacjentem, leczenie zdrowych zębów, leczenie głównie kanałowe (ale nie profesjonalne, kanały nie wypełnione całkiem, co potem prowadzi do komplikacji zdrowotnych- zatoki, wzrok, zapalenie opon mózgowych, itp), a najlepiej od razu koronki lub implanty, bo Pani Doktor myśli tylko o pieniążku, który wpadnie do jej kieszeni.. NIE DAJCIE SIĘ ZWIEŚĆ REKLAMOM!!!

• 1

Witam serdecznie. Przez okres kilku lat byłam stałym klientem doktor Kołomańskiej, niestety już nim nie będę. Pierwszy powód to sposób w jaki traktuje się klienta- pani starsza. Nie wykształcona kobieta udająca stomatologa, na wstępie uparcie próbująca wcisnąć zrobienie zdjęcia rentgenowskiego jeszcze przed konsultacja ze stomatologiem i omówieniem mojego problemu. Osoba nad wyraz nieprzyjemna ,niekompetentna, po prostu ,,pani sprzedawczyni ze sklepu mięsnego z czasów komunizmu" Za takie pieniądze jakie tam przez lata zostawiłam spodziewałam się choć przeciętnych manier dobrego wychowania. Ale każdy ma swoja wytrzymałość, moja własnie się skończyła. Obecnie zmieniłam stomatologa i cale szczęście! cóż człowiek uczy się na własnych błędach. Szkoda tylko ze musiały mnie tak dużo kosztować.

• 1

NIE POLECAM - jak płaciłem kartą płatniczą - to aż się grzała (takie kwoty) w sumie zostawiłem tam 4,5 tyś (o ja głąb) teraz chodzę do innej Pani i jest super (za całego zęba płacę tyle co u kołomańskiej za 1-ną ścianę (zęba) - bo tak franca zdziera z ludzi 120zł x ilość ścian w zębie - porypana. Oczywiście prześwietlenia itp. Jej matka franca jak cholera - ona nie zauważyła, że czasy się zmieniły (typowa urzędniczka) niemiła i .... szkoda pisać - MASZ WROGA POLECAJ !!!

• 1

Ceny z kosmosu, ale kompletnie nie zna się na tym co robi, a już na pewno na ortodoncji. Nie mam pojęcia jak taki człowiek może "leczyć" (a raczej udawać, że leczy). JESTEM W SZOKU! Więcej sprzętu niż umiejętności. I nie chodzi o drogie wizyty ale o NIEKOMPETENCJĘ!!!

• 1

pani "doktor" świadczy też usługi ortodontyczne, o których chyba nie ma pojęcia. nie zajęła się moim problemem, ale doczepiła mi inne, o moim zapominając. za zrobienie dwóćh zdjęć po 80zł =160zł(obowiązkowo!), a oprócz tego "konsultacja" 120zł, która była żenująca. NIGDY WIĘCEJ!!! NIE POLECAM!!!

• 1

Uprzejma jest, ale dla pieniędzy zrobi wszystko.Z miłym uśmiechem poinformuje, że jest 7 zębów do leczenia. Co było totalną bzdurą, bo inny lekarz stwierdził, że nie ma żadnych ubytków. Gdzie tu jest etyka, zastanawiam się do podania jej niecnej praktyki do izby lekarskiej.Dziwię się ,że ona ma jakichkolwiek pacjentów,bo jest też słabiutkim stomatologiem.

• 2

Ceny kosmiczne. Nie wiem na jakiej podstawie ustalany jest cennik. Z ciekawości sprawdziłem ceny w innych miastach, dużych miastach i okazuje się, że w tym gabinecie są jedne z najwyższych. Radzę szukać alternatywy. To gabinet dla bardzo zamożnych osób.

• 1

w celach zarobkowych leczy zdrowe zęby, najlepiej proponująć bardzo drogie koronki

• 5

Jestem bardzo zadowolona z usług Pani doktor Kołomańskiej, polecam a zwłaszcza tzw trudne przypadki.

• 2

starsza Pani musi zniknąć :) Poważnie mówiąc wygłasza szereg niepotrzebnych opinii. Nie znając problemu wchodzi w rolę lekarza. Drugi problem tej kliniki to ceny. Za jednego zęba (zwykła plomba, bez znieczulenia, ok. 30 minut roboty) skosili mnie na 450 pln. trochę dużo, jeszcze jakąś zniżkę dostałam ;)

• 1

Uważajcie !! Tam reklamacji nie uwzględniają !! Pani doktor umywa ręce. Żądajcie pisemnej gwarancji !!

• 1

Trafilem do gabinetu, gdyz jest rozleklamowany, a nawet przereklamowany. Mama Pani doktor, ktora 'zawiaduje' caloscia gabinetu i pacjentami jest bardzo niemila - zrowno przez telefon jak i osobiscie. Tu glownie tkwi problem tego gabinetu. Po 2 moich wizytach mialem nieproblem - ulamal mi sie kawalek zeba i bedac jeszcze w kraju (Polsce) chicialem to zalatwic jako wizyte nieplanowa, gdyz zab to jedynka i nie moglem tak tego zostawic - mama Pani doktor z recepcji wybuchla na mnie smiechem mowiac, ze ludzie tabunami czekaja w kolejce a ja 'zadam' wizyty. Jest to jak dla mnie karygodne podejscie do stalego klienta i w tym wlasnie momencie przestalem nim byc. Dodatkowo, w gabinecie wymagany jest zrobienie RTG szczeki, jak sie pozniej okazalo RTG ma byc powtarzane co najmniej co rok - wg. mnie to nieuzasadnione w przypadku standardowego leczenia! Zdecydowanie odradzam wizyte.

• 1

Pobrali opłatę 50zł za stwierdzenie, że mój ząb jest do usunięcia i odesłanie mnie do chirurga (bo oni nie umieją usunąć piątki!!!!!) Za co? Do wystawienia takiej opinii zmusili mnie w dodatku do zrobienia rtg wszystkich zębów, pomimo iż miałam przy sobie aktualne (z dnia poprzedniego) zdjęcie wspomnianej piątki i zębów sąsiednich-kolejne 60 zł!!! Wyszłam z nieusuniętym zębem i z brakiem 110zł!!! Skandal! W dodatku starsza pani w rejestracji, nie znając żadnych szczegółów o moim przypadku, w chamski sposób wykrzykiwała na ten temat opinie ("z kosmosu") przy innych pacjentach w poczekalni! Dno! Odradzam i ostrzegam!

Gdzie przyjmuję

place 11

Warszawska 154
    Kielce
    50,889857720,64837580 41 331 97 43
    biuro@stomatologia.kielce.pl

Kalendarz przyjęć

Pon01.09Wt02.09Śr03.09Czw04.09Pt05.09So06.09Nd07.09
    Brak informacji o godzinach przyjęć

Brak zdjęć lekarza

Jesteś tym lekarzem?
    Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza
    display statlastseen stat