Iwona Kołomańska

2,1
2,9
1,4

18.03.2013

Oszukano mnie, gdy chciałam, by wyleczono dziecku zepsutego zęba używając gazów rozweselających. Okazało się, że "ciocie" - tak każą na siebie mówić- zalakowały dziecku zęby używając "gazów". Do dziś nie wiem, czy "gazów" użyły czy nie, ale zapłacić musiałam a ząbek zepsuty nadal jest.

28.02.2013

zdecydowanie nie polecam, byłam u niej niedawno z synkiem totalna porażka choć jest w dupe uprzejma ostani grosz by wyrwała oczywiście z koniecznosci i z dobrącą dla pacjenta; falsz

26.02.2013

Zastanawiam się, skąd u Kołomańskiej biorą się pacjenci, ponieważ ja nie znam nawet jednej osoby, która z jakiejkolwiek usługi w jej gabinecie byłaby zadowolona. Polecam branie gwarancji na piśmie, ponieważ po najpóźniej kilku latach będziecie musieli wszystkie zęby wyleczyć na nowo.. Ja żałuję, bo wiele kasy i czasu straciłam na leczenie u Pani Kołomańskiej, a nie posiadam żadnej gwarancji, a zęby nadają się teraz do wymiany, choć były zdrowe zanim się Pani Iwona za nie zabrała.. Bardzo chętnie podałabym ją do sądu, gdyby się tylko dało.
W każdym razie - w gabinecie chamstwo i pomiatanie pacjentem, leczenie zdrowych zębów, leczenie głównie kanałowe (ale nie profesjonalne, kanały nie wypełnione całkiem, co potem prowadzi do komplikacji zdrowotnych- zatoki, wzrok, zapalenie opon mózgowych, itp), a najlepiej od razu koronki lub implanty, bo Pani Doktor myśli tylko o pieniążku, który wpadnie do jej kieszeni..
NIE DAJCIE SIĘ ZWIEŚĆ REKLAMOM!!!

09.02.2013

Witam serdecznie. Przez okres kilku lat byłam stałym klientem doktor Kołomańskiej, niestety już nim nie będę. Pierwszy powód to sposób w jaki traktuje się klienta- pani starsza. Nie wykształcona kobieta udająca stomatologa, na wstępie uparcie próbująca wcisnąć zrobienie zdjęcia rentgenowskiego jeszcze przed konsultacja ze stomatologiem i omówieniem mojego problemu. Osoba nad wyraz nieprzyjemna ,niekompetentna, po prostu ,,pani sprzedawczyni ze sklepu mięsnego z czasów komunizmu"
Za takie pieniądze jakie tam przez lata zostawiłam spodziewałam się choć przeciętnych manier dobrego wychowania. Ale każdy ma swoja wytrzymałość, moja własnie się skończyła.
Obecnie zmieniłam stomatologa i cale szczęście! cóż człowiek uczy się na własnych błędach. Szkoda tylko ze musiały mnie tak dużo kosztować.

23.11.2012

NIE POLECAM - jak płaciłem kartą płatniczą - to aż się grzała (takie kwoty) w sumie zostawiłem tam 4,5 tyś (o ja głąb) teraz chodzę do innej Pani i jest super (za całego zęba płacę tyle co u kołomańskiej za 1-ną ścianę (zęba) - bo tak franca zdziera z ludzi 120zł x ilość ścian w zębie - porypana. Oczywiście prześwietlenia itp. Jej matka franca jak cholera - ona nie zauważyła, że czasy się zmieniły (typowa urzędniczka) niemiła i .... szkoda pisać - MASZ WROGA POLECAJ !!!

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Kielce"?

PRYWATNY GABINET STOMATOLOGICZNY
Sienkiewicza 16 lok. 12
NZOZ AGATMED EDYTA AGATOWSKA
PUSCHA 3 ( OS, ŚLICHOWICE 1)
gabinet prywatyn
Paderewskirgo