dr n. med. Iwona Krela-Kaźmierczak

Gastroenterolog

03.02.2014

Pani doktor jest prawdziwym aniołem stróżem, który nie tylko jest wybitnym specjalistą w swojej dziedzinie, ale przede wszystkim wspaniałym człowiekiem, który wie w jaki sposób rozmawiać z pacjentem, jak postawić go na nogi, ale także dać nadzieję, że choroba to nie wyrok, wiarę w lepsze jutro i przede wszystkim poczucie bezpieczeństwa. Pani doktor jest Pani wielka! Cieszę się, że jest mi dane być pod Pani skrzydłami! Odnaleźć takiego "anioła" wśród wielu lekarzy, to prawdziwe szczęście. Cieszę się, że mnie spotkało. Pozdrowienia.

03.02.2014

24.03.2013

Szkoda, że na byciu miłym i sympatycznym się skończyło.

Szkoda, że na byciu miłym i sympatycznym się skończyło.

23.02.2013

Panią doktor polecę każdemu, kto zmaga się z problemami układu pokarmowego. Cierpliwa, naprawdę widać, że chce pomóc, a nie tylko wziąć pieniądze. Zarówno prywatnie jak i na kase chorych, pani doktor jest tak samo miła i sympatyczna. Polecam!

08.08.2011

Myślę, że nie najwazniejsze jest czy Pani doktor jest miła i sympatyczna. Chciałabym wiedzieć, jakie badania wykonuje w ramach wizyty. Czy są dodatkowo płatne w przypadku wizyty prywatnej. Jak można się do Pani doktor umówić na kase chorych?

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Gastroenterolog Poznań"?

Przyjazna Stomatologia
Osiedle Przyjaźni 24/7A
Poznań
UNIWERSYTET MEDYCZNY katedra i klinika chorów wewnętrznych metabolicznych i dietetyki
Poznań ul Przybyszewskiego 49

poradnia ul. słoneczna10a
ul. Bogusławskiego 6

ul. słoneczna 10a
Poznań
Specjalistyczny Zespół Opieki Zdrowotnej nad Matką i Dzieckiem w Poznnaiu Szpital Świętej Rodziny
ulica Jarochowskiego 19