dr n. med.Iwona Krela-Kaźmierczak

Gastroenterolog

Brak szczegółowych informacji o lekarzu

Jesteś tym lekarzem?
Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza

Wystaw opinię

Musisz podać wszystkie oceny

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
  2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
  3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
  4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
  5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
  6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
  9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.

Średnia ocena lekarza

Średnia:
4.7512345
15 opinii

• 5

Pani doktor jest prawdziwym aniołem stróżem, który nie tylko jest wybitnym specjalistą w swojej dziedzinie, ale przede wszystkim wspaniałym człowiekiem, który wie w jaki sposób rozmawiać z pacjentem, jak postawić go na nogi, ale także dać nadzieję, że choroba to nie wyrok, wiarę w lepsze jutro i przede wszystkim poczucie bezpieczeństwa. Pani doktor jest Pani wielka! Cieszę się, że jest mi dane być pod Pani skrzydłami! Odnaleźć takiego "anioła" wśród wielu lekarzy, to prawdziwe szczęście. Cieszę się, że mnie spotkało. Pozdrowienia.

• 2

Szkoda, że na byciu miłym i sympatycznym się skończyło.

• 5

Panią doktor polecę każdemu, kto zmaga się z problemami układu pokarmowego. Cierpliwa, naprawdę widać, że chce pomóc, a nie tylko wziąć pieniądze. Zarówno prywatnie jak i na kase chorych, pani doktor jest tak samo miła i sympatyczna. Polecam!

• 3

Myślę, że nie najwazniejsze jest czy Pani doktor jest miła i sympatyczna. Chciałabym wiedzieć, jakie badania wykonuje w ramach wizyty. Czy są dodatkowo płatne w przypadku wizyty prywatnej. Jak można się do Pani doktor umówić na kase chorych?

• 5

Bardzo miła, sympatyczna, uśmiechnięta i zawsze wysłucha pacjenta, bierze za człowieka odpowiedzialność, służy radą i pomocą. LEKARZ GODNY POLECENIA!

To prawda ANIOŁ :)polecam P.dr I.Krela Kaźmierczak

• 5

Byłem u Pani Doktor dzisiaj. Naprawdę bardzo bardzo polecam. Miła, uśmiechnięta widać , że robi to co lubi. Lekarz z powołania. Strasznie mało jest takich lekarzy!!!

• 5

To Anioł, który był moim stróżem kiedy zachorowałam. To Anioł, który zrobił wszystko by moje życie obudziło się po raz drugi. Błogosławię Tej kobiecie - lekarzowi bo to Ona ma POWOŁANIE. Polecam Ją każdemu kto potrzebuje pomocy. Bóg jest Kobietą...

• 5

Bardzo miła Pani doktor. Uprzejma i sympatyczna. Wysłucha wszystko, co pacjent ma do powiedzenia. Zawsze dostępna pod telefonem. Tłumaczy zawsze wszystko ze spokojem. Byłam u niej prywatnie i państwowo. Jest zawsze taką samą miłą osobą dla każdego nie zależnie od tego czy jesteś u niej prywatnie czy państwowo w ramach NFZ. Polecam Panią doktor. Jest lekarzem godnym polecenia. Jak w przyszłości ja lub ktoś z moich znajomych lub rodziny będą musieli zasięgnąć porady gastroenterologa to z całym szacunkiem znów udam się właśnie do Pani doktor Iwony Krely Kaźmierczak

• 5

Bardzo miła Pani doktor. Uprzejma i sympatyczna. Wysłucha wszystko, co pacjent ma do powiedzenia. Zawsze dostępna pod telefonem. Tłumaczy zawsze wszystko ze spokojem. Byłam u niej prywatnie i państwowo. Jest zawsze taką samą miłą osobą dla każdego nie zależnie od tego czy jesteś u niej prywatnie czy państwowo w ramach NFZ. Polecam Panią doktor. Jest lekarzem godnym polecenia. Jak w przyszłości ja lub ktoś z moich znajomych lub rodziny będą musieli zasięgnąć porady gastroenterologa to z całym szacunkiem znów udam się właśnie do Pani doktor Iwony Klery Kaźmierczak :)

• 5

Uważam że ocena 5 to za mało rzadko zdarza taki lekarz w pełni oddany pacjentowi...

• 5

Po prostu "fachowiec". Poza tym miła, sympatyczna, biorąca odpowiedzialnośc za pacjenta.

• 5

Bardzo sumienna i dokładna lekarka,poświęca wiele czasu i uwagi pacjentowi.Bardzo sympatyczna i miła. Jeszcze nigdy żaden lekarz nie zbadał mnie tak dokładnie i nie tłumaczył z taką cierpliwością. Z czystym sumieniem polecam panią doktor.

• 5

Wspaniały lekarz, jeśli nawet nie najlepszy, jakiego kiedykolwiek miałam okazję spotkać. Jest kochanym człowiekiem, umie dobrze rozmawiać z pacjentem, przekazać mu złą wiadomość (dobrą oczywiście tez :-)), czy uspokoić gdy pacjent się czymś stresuje. Patrzy na człowieka i jego organizm kompleksowo. Zleca dokładne badania. Świetnie ustala diety pod konkretne dolegliwości danej osoby. Dobrze wie co to etyka zawodu i bycie człowiekiem. Leczy się u niej cała moja rodzina! Mamy do niej pełne zaufanie. Mogłabym tu pisać i pisać, ale po prostu: Oby jak najwięcej takich lekarzy!

Gdzie przyjmuję

place 11

SPECJALISTYCZNA PRAKTYKA LEKARSKA / Specjalista Chorób Wewnętrznych.

Galla Anonima 2d/103

Pon18.08Wt19.08Śr20.08Czw21.08Pt22.08So23.08Nd24.08
    Brak informacji o godzinach przyjęć

Brak zdjęć lekarza

Jesteś tym lekarzem?
    Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza
    display statlastseen stat