lekarz Iwona Kurcz

A ja nie polecam! Jako nastolatka, leczyłam u tej Pani zęby, była bardzo niedelikatna, oschła i mało empatyczna, bez podejścia do pacjenta (zwłaszcza do młodego człowieka). Aktualnie, przy tak dużym wyborze specjalistów, w życiu bym do niej nie wróciła!!!!!

Smialo moge stwierdzic ze Pani Iwona jest najlepszym stomatologiem na jakiego mozna trafic. Nie tylko jest wspanialyn lekarzem ale tez bardzo przyjemna kobieta. Nie tylko wyleczyla moje zeby ale takze moj strach perzed stomatologiem. Nigdy nie zamienilabym jej na innego dentyste! Podejscie do pacjenta ma niesamowite. Dokladnie tlymaczy przebieg leczeniabi zawsze stara sie wybrac najlepsze dla pacjenta opcje. Bardzo mi pogla! Atmosfera w gabinecie jest bardzo przyjemna zarowno jak i Panie asystentki. Stanowczo polecam!!!

Bardzo polecam. Razem z rodzina leczymy się u Pani Doktor kilka lat. Kompetencja, dokładność i szybkość to podstawowe zalety.

polecam każdemu. Panicznie bałam się wyrwania zęba a poszło gładko i bezboleśnie. Pani dr miła uprzejma i cierpliwa a dla mnie-największej panikary to bardzo ważne. Ceny niewygórowane. Polecam

Zdecydowanie nie potrafi leczyć - rozgrzebała mi zęba i z wielkim bólem pozostawiła samemu sobie. Na własna rękę musiałem szukać pomocy u innego dentysty. Zdecydowanie odradzam.

Najlepsza Pani doktor !!! zawsze kompetentna i bardzo miła !!! zawsze do niej chodzę.

Znakomity lekarz.Wszystkie wypełnienia znakomicie się trzymają.Pani doktor bardzo dokładnie i cierpliwie tłumaczy jak będzie przebiegało leczenie.Atmosfera w gabinecie naprawdę super.Korzystam z jej usług wiele lat.Polecam wszystkim .

bardzo dobry stomatolog, jestem pacjentka od kilkunastu lat, gorąco polecam

bardzo dobry stomatolog, jestem pacjentka od kilkunastu lat, gorąco polecam

dr iwona kurcz jest to wspaniały lekarz jak bylam na wizycie to poswieciła mi czas czułam sie bezpiecznie w tym gabinecie i zapewniam wszystkich pacjetow nic nie boli !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! to profesjonalny lekarz ktory zajmuje sie pacjentem a nie zarabianiem pieniedzy !!!!!!!!!!!!!!!!!!! polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pani doktor na 4 z małym plusem. Generalnie sobie dobrze radzi. Musiałam kiedyś z jej pomocy pilnie skorzystać, było dobrze tak na czwórkę, lecz wolę własnego stomatologa.