mgr Iwona Łątkamgr Iwona Łątka - zdjęcie profilowe

mgr Iwona Łątka

Dietetyk dziecięcy

Jestem absolwentką studiów licencjackich zdrowia publicznego ze specjalnością dietetyka Collegium Medicum w Bydgoszczy Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu oraz studiów magisterskich na kierunku dietetyka Uniwersytetu Medycznego w Warszawie.

Moje motto to „Lepiej zapobiegać niż leczyć”. Staram się w mojej codziennej pracy z pacjentami przekonywać ich, że warto zadbać o siebie i zmienić swój dotychczasowy styl życia. Dopóki nie spotka nas choroba nie zdajemy sobie sprawy jakie wiążą się z nią wyrzeczenia i komplikacje. Liczne praktyki w szpitalach warszawskich i bydgoskich i bezpośredni kontakt z pacjentami tam przebywającymi jeszcze bardziej upewnił mnie, że najważniejsza jest profilaktyka. Większości z nas dieta i dietetyk kojarzy się z odchudzaniem. Jest to błędne skojarzenie. Dietetyk może pomóc zarówno pacjentom z problemami masy ciała, osobom z chorobami dietozależnymi, ale także osobom zdrowym , które chcą racjonalnie się odżywiać.

Dietetyk nie może poprzestać na wiedzy zdobytej na studiach, dlatego często uczestniczę w konferencjach i warsztatach mówiących o najnowszych doniesieniach naukowych dotyczących odżywiania. Zawód dietetyka wymaga ciągłych szkoleń ostatnie jakie odbyłam ” Odchudzaj pacjenta otyłego z happy endem” „ Otyli młodzi.i ich rodzice czyli jak pomóc młodym ludziom w uporaniu sę z problemem nadmiernej masy ciała” Jestem również członkiem Polskiego Stowarzyszenia Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej, Polskiego Towarzystwa Badań nad Otyłością

Polecam. Pani Dr jest profesjonalna, zaangażowana i skuteczna. Dzięki pomocy Pani Dr udało mi się zrzucić kilogramy, poprawić wyniki i opanować problem z nietolerancją glukozy oraz insulinoodpornością.

Bardzo dobry kontakt z pacjentem, duże doświadczenie i wiedza na temat ludzkiego organizmu. Szczegółowe badania lekarskie i diagnostyka organizmu pacjenta, bardzo smacznie i ciekawie opracowane jadłospisy żywienia pacjenta ...serdeczna i konsekwentna dietetyczka ,której się nie da oszukać -:) Odpowiednia osoba na właściwym stanowisku. Wie jak pomóc w trudnych sytuacjach pacjentom, a niekiedy walczy nawet o ich życie układając im indywidualna dietę. POLECAM I POZDRAWIAM SERDECZNIE !!! :-)

Do Pani doktor zgłosiłam się dość spontanicznie w połowie sierpnia. Nie było to żadne postanowienie noworoczne, czy coś w tym stylu. Jedynym aspektem, który nakłonił mnie do tej decyzji był fakt, iż w tym roku szkolnym miałam Studniówkę. Od pierwszego spotkania zostałam potraktowana przesympatycznie i przede wszystkim bardzo profesjonalnie. Wnikliwy wywiad żywieniowy, zalecenie zrobienia potrzebnych badań, rozmowa na temat aktywności. To wszystko przekonało mnie, że trafiłam pod właściwe skrzydła. Na następnej wizycie otrzymałam swoją dietę. Od razu zaczęłam wprowadzać do mojego jadłospisu zasady Pani Iwony. Po pierwszym miesiącu schudłam nieco ponad 5kg. W następnych tygodniach było równie dobrze i obecnie, na początku lutego jest mnie o 22,4kg mniej. Nie powiem, żeby odchudzanie było łatwe, bo takie nie jest, ale sam jadłospis jaki otrzymałam jest bardzo ciekawy a potrawy proste do przyrządzenia. Dietę kontynuuję, gdyż miałam znacznie za dużo kilogramów. Pani doktor jestem wdzięczna za motywację, dietę i poświęcony mi czas! : )

Milena (18 lat).

Polecam. Moje próby odchudzania były różne, nawet produktami herbalife. Wydałam pieniądze, a rezultatów praktycznie nie było, aż wreszcie postanowiłam udać się do dietetyka, bo sama juz nie chciałam eksperymentować. Dzięki Pani Iwonie schudłam 15 kg i czuje sie wspaniale. Mam problemy z biodrami, kolanami zatem taki spadek masy ciała spowodował,że czuje się jak nowo narodzona.Monika 53

Zdecydowanie nie polecam! Pani sprawia wrażenie bardzo miłej, ale niestety.. niepomocnej "specjalistki". Strata czasu, pieniędzy i zaufania do kolejnego lekarza, który tak pięknie mówi o pomaganiu swoim pacjentom i swojej profesjonalności.

Nie polecam tego dietetyka. Szkoda pieniedzy i czasu.

Nie polecam tego dietetyka. Szkoda pieniedzy i czasu.