lekarz Iwona Lemańska

Bardzo dobry lekarz. Profesjonalnie robi badanie.Potrafi stworzyć niekrępująca atmosferę. Miła, uprzejma, konkretna. Pomogła mi bardzo. W czasie pierwszej wizyty rozpoznała dolegliwość, której inni lekarze nawet nie zauważyli, choć ja zawsze wspominałam o objawach na przestrzeni ostatnich 5 lat. POLECAM!

Bardzo dobry lekarz polecam wszystkim paniom

Bardzo dobry lekarz polecam wszystkim paniom

Nie ma sensu tego komentować!!!!Brak słów na temat opieki i samego badania.

Nie ma sensu tego komentować!!!!Brak słów na temat opieki i samego badania.

najgorszy lekarz do jakiego trafiłam, niestety mimo szeroko zakrojonej profilaktyki ,przez panią doktor, wylądowałam na onkologi z nowotworem szyjki macicy gdyż,nie rozpoznała go mimo moich objawów zwodziła mnie przez cztery miesiące,ostrzegam wszystkie pacjentki

Witam wszystkich czytajacych komentarze:) uczeszczalam do dr lemanskiej przez ok 3-4 lata. choruje na zaspol PCO leczylam sie u niej bralam drogie tabletki ktore ona mi zapisywala placilam za wizyte 100-200zl zalezy jakie badania wykonywala i nie wyleczylam sie. Kolezanka polecila mi innego lekarza ginekologa i chodzac do niego przez pol roku widac juz duze zmiany oraz tabletki ktore mi przepisuje nie sa takie drogie a wizyta u niego kosztuje 100zl. czasem warto rozejrzec sie dokladnie i poszukac tego odpowiedniego lekarza niz placic nie widzac zadnego efektu. przez ten czas ...

Witam wszystkich czytajacych komentarze:)
czasem warto rozejrzec sie dokladnie i poszukac tego odpowiedniego lekarza niz placic nie widzac zadnego efektu. przez ten czas co uczeszczalam do dr lemanskiej stracilam ok 7000-8000zl.

po przejsciach z innymi lekarzami zdecydowanie polecam!

po przejsciach z innymi lekarzami zdecydowanie polecam!

Super lekarz... świetne podejście do pacjenta... jestem zadowolona z każdej wizyty