lekarz Iwona Maćkowiak

Neurolog

Pani Doktor bardzo kompetentna. Zawsze można liczyć na Jej życzliwość, rozległą wiedzę i doświadczenie. Czuć, że to lekarz z powołania. Dziękuje za pomoc i polecam Panią Doktor.

Pani doktor to bardzo kompetentny Lekarz, Czuła na ludzki los,serdeczny człowiek.Duzo mi pomógł.Poleczam.

Bardzo dobra Pani doktor wręcz wspaniała. Pomogła mi bardzo dużo chociaż nie musiała. Trafić na takiego lekarza to naprawdę wielkie szczęście. Polecam gorąco.

Niestety jak widać zachowanie nie uleglo zmianie od lat. Odniosłam wrażenie, ze (pacjęt ze skierowaniem ) tylko zawraca głowę.. Nieuprzejme traktowanie, kpiący ton, napięta atmosfera.. Godziny wizyt są umowne.. duze opóźnienia, po kilkadziesiąt minut! Osoby bardzo wiekowe(tak 70+) są przyjmowane ponad godzine, zza drzwi slychac szczebiotanie i smiechy- rozkoszne spotkania. Nieprzyjemny neurolog to dodatkowy stres dla ludzi cierpiących. To 8

Niestety jak widać zachowanie nie uleglo zmianie od lat.
Odniosłam wrażenie, ze (pacjęt ze skierowaniem ) tylko zawraca głowę..
Nieuprzejme traktowanie, kpiący ton, napięta atmosfera..
Nieprzyjemny neurolog to dodatkowy stres dla ludzi cierpiących. To 8

Panią doktor odebrałem jako osobę nieuprzejmą, arogancką, tłumaczącą mi rzeczy w sposób, jakby miała do mnie pretensje, że nie rozumiem. Cały pobyt w gabinecie byłem zestresowany i nie polecam tego lekarza.

Byłem u Pani doktor dwukrotnie na NFZ. Po dwóch wizytach pomogła mi bardziej niż lekarze przez ostatnie 10 lat. Nigdy w życiu nie spotkałem lepszego lekarza.

Pani doktor Iwona prowadzi mnie od kilku lat to dzięki niej wykryto u mnie tętniaka operacja się powiodła do dziś jestem jej pacjentką i zawsze mogę na nią liczyć przyj mie nawet bez rejestracji w potrzebie.Małgosia z Gdyni.

W trakcie wizyty dowiedziałam się, że doktor zmieniła godziny przyjęć: nie będzie już przyjmować popołudniami, ponieważ - jak oznajmiła mi dwukrotnie - "też chce mieć życie prywatne". Na mój nieśmiały protest, że w takiej sytuacji muszę brać za każdym razem dzień urlopu usłyszałam: "specjalnie dla pani nie przyjdę po południu". Ja tego bynajmniej nie oczekuję, ale ta uwaga zabrzmiała bardzo niegrzecznie. Byłam ostatnią danego dnia pacjentką i doktor najwyraźniej spieszyła się rozpoczęcia swojego życia prywatnego, bo wizyta przebiegała w atmosferze pośpiechu, lekarka niechętnie i zdawkowo cokolwiek tłumaczyła. Kiedy zadałam pytanie ...

Byłam ostatnią danego dnia pacjentką i doktor najwyraźniej spieszyła się rozpoczęcia swojego życia prywatnego, bo wizyta przebiegała w atmosferze pośpiechu, lekarka niechętnie i zdawkowo cokolwiek tłumaczyła. Kiedy zadałam pytanie doktor ostentacyjnie załamała ręce i powiedziała, że w kółko pytam o to samo. Prawda jest taka, że zadałam tylko 2 pytania, obydwa różne, więc nie wiem o co jej chodziło. Usłyszałam jeszcze więcej nieprzyjemnych uwag, ale nie chcę już ich tu wszystkich przytaczać.
Nie mam ochoty więcej do doktor Maćkowiak pójść wobec takiego podejścia do pacjenta. Jestem zniesmaczona.

Świetny, kompetentny lekarz i życzliwy człowiek. Cierpliwie wysłucha, wyjaśni wszelkie wątpliwości i postawi trafną diagnozę. Serdecznie Polecam.