lekarz Iwona Majcher

Wizyty domowe

Cierpliwa, uważna, dobrze diagnozuje - adekwatnie leczy. Serdecznie polecam Panią Doktor. Jedyny minus - ciężko się dodzwonić i umówić na wizytę (być może przez zbyt dużą liczbę pacjentów;))

Jeśli masz chore dziecko, to warto się udać do Pani doktor. Od dwóch lat korzystamy jej usług i zawsze pomogła w leczeniu. Nawet w niedzielę.

Najlepsza doktor dla dzieci!!! Przemiła,cierpliwa,dostępna o każdej porze dnia.Ze spokojem tłumaczy każdy przypadek,zawsze kieruje na dodatkowe badania!Polecam każdej mamie,szczególnie młodej!!

Najlepsza doktor dla dzieci!!!

LEKARZ Z POWOŁANIA, NIE WAŻNE CZY WIZYTA W PRZYCHODNI, CZY PRYWATNA. NIEKIEDY NAWET PRZEZ TELEFON POTRAFI POMÓC. GORĄCO POLECAM

Bardzo kompetentna i życzliwa, świetny diagnosta z dużym doświadczeniem i intuicją.

Miła, cierpliwa, zawsze można na nią liczyć. Doradzi i wysłucha. Naprawdę godny polecenia pediatra :)

fachowiec zna się na leczeniu, fachowiec zna się na leczeniu, fachowiec zna się na leczeniu, fachowiec zna się na leczeniu, fachowiec zna się na leczeniu, fachowiec zna się na leczeniu, fachowiec zna się na leczeniu, fachowiec zna się na leczeniu, fachowiec zna się na leczeniu, fachowiec zna się na leczeniu, fachowiec zna się na leczeniu, fachowiec zna się na leczeniu,

Wspaniały lekarz na którego mogę zawsze liczyć:)

Wspaniały lekarz na którego mogę zawsze liczyć:)

wspaniały lekarz - trafne diagnozy i leczenie.Polecam

wspaniały lekarz - trafne diagnozy i leczenie.Polecam

Jest lekarzem, do którego idę z każdym nawet najmniejszym problemem. Zdecydowanie polecam tego lekarza.