lekarzIwona Malarz

Chirurg stomatolog

Brak szczegółowych informacji o lekarzu

Jesteś tym lekarzem?
Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza

Wystaw opinię

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
  2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
  3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
  4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
  5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
  6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
  9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.

Średnia ocena lekarza

Średnia:
4.7512345
16 opinii

• 5

Serdecznie polecam ten gabinet oraz rezydującą w nim Doktor Malarz! Udałem się do doktor za namową syna, który sam jest jej pacjentem. Usłyszałem o niej od niego wiele dobrych słów, a sama wizyta tylko utwierdziła mnie w tym przekonaniu. Musiałem co prawda trochę odczekać w poczekalni, ale to tylko pokazało mi, że doktor bardzo kompleksowo i indywidualnie podchodzi do każdego pacjenta, starając się szanować jego czas i wykorzystać każdą wizytę do granic możliwości. Kolejka przed gabinetem pokazała mi jedynie, że takie podejście do pacjenta spotyka się ze zrozumieniem bo efekty są nad wyraz zadowalające.

• 5

To była moja pierwsza wizyta od dłuższego czasu u stomatologa, której troszeczkę się obawiałem. Okazało się że moje obawy były zupełnie nieuzasadnione- raz że wizyta przebiegła szybko i sprawnie pomimo tego że mój problem okazał się być bardziej skomplikowany niż na początku sądziłem, to jeszcze Pani Doktor znalazła chwilę żeby dodać mi, staremu facetowi, otuchy przed zabiegiem. Zalecenia po zabiegowe przekazała mi w sposób łopatologiczny i przystępny nawet dla mnie. Szczerze polecam tego specjalistę!

• 5

Moja pierwsza wizyta u dentysty. Było szybko, bezboleśnie, a do tego w bardzo miłej atmosferze. Pani Doktor poświęciła mi dużo uwagi, mimo, że mój problem okazał się być poważniejszy niż przypuszczałem. Znalazła nawet czas żeby dodać mi otuchy ( trochę się bałem) i łopatologicznie potrafiła wytłumaczyć mi zalecenia co i jak robić po zabiegu. Lekarz godny polecenia.

• 5

U Pani Doktor Iwony Malarz leczę się z Mamą od dobrych kilkunastu lat. Nie znam lepszego dentysty i drugiego lekarza, z takim powołaniem. Pani dr. potrafi leczyć zęby, a nie tylko je wyrywać w przeciwieństwie do innych lekarzy. Jest również świetnym chirurgiem, który kocha swoją pracę i nie brzydzi się trzymać skalpela. Lekarka posiada ogromną wiedzę i kompetencje, widać to na pierwszy rzut oka, że mamy do czynienia z profesjonalistką z najwyższej półki. To jedyny lekarz biorąc pod uwagę również inne specjalizacje, któremu zawierzyłabym swoje życie! POLECAM

• 5

Polecam Panią dr Iwonę Malarz - świetny fachowiec, chirurg, stomatolog. Bardzo dobry kontakt z pacjentem, ogromne serce Pani doktor i niezwykła uprzejmość.

• 5

Warto odwiedzić Gabinet Stomatologiczny przy ul. Wolskiej w Krakowie.W pełni profesjonalne podejście Pani dr Iwony Malarz do pacjentów ,wysokie kwalifikacje sprawiły ,że polecam wszystkim ten gabinet.

• 5

Lekarz bardzo uprzejmy i kompetentny - zdecydowanie polecam

• 5

Dr Malarz jest godna polecenia. Najważniejsze dla mojej Rodziny jest to, że ma cudowne podejście do dzieci. Uśmiechnięci wychodzą od niej zarówno duzi jak i mali pacjenci :)

• 5

U Pani dr Malarz leczy się cała moja rodzina. Dr Malarz jest bardzo kompetentą i niezwykle uprzejmą osobą. Cierpliwie i wnikliwie tłumaczy swoim pacjentom zawiłości medyczne związane z konkretnym leczeniem. W gabinecie panuje dobra, prawie rodzinna atmosfera. Zarówno miejsce jak i pracujący w nim personel jest godny polecenia.

• 5

Panie dr Malarz i dr Stanisławska są lekarkami z wieloletnim doświadczeniem i niesamowitymi umiejętnościami.Gabinet mieszczący się przy ul.Wolskiej 1, jest godny polecenia.

• 5

Pani doktor Karolina Stanisławska jest moim lekarzem od kilku lat,jest bardzo uprzejma,ma dużą kulturę osobistą,uśmiechnięta i cierpliwa ,bardzo zaangażowana w to co robi ,skrupulatna i niezwykle uczciwa,tłumaczy to co robi,jest świetnym lekarzem,a nader wszystko bardzo dobrym i wrażliwym człowiekiem.Będę jej wierną pacjentką,bo takich lekarzy mamy coraz mniej.Jestem zachwycona tym co zrobiła w moich ustach

• 5

Od 15 lat cała moja rodzina korzysta z usług Pani dr Malarz. Polecamy ją znajomym i wszyscy bez wyjątku są zachwyceni! Pani Iwonka jest rzetelna, kompetentna i doskonale zna się na swoim fachu.Cierpliwie tłumaczy swoim pacjentom zawiłości stomatologii,przedstawia alternatywy i pomaga wybrać najlepsze rozwiązanie problemu. Całymi dniami nie odchodzi od fotela.Zawsze znajduje chwilę dla "nagłych wypadków", kosztem swojego prywatnego czasu. W gabinecie panuje kapitalna atmosfera.Zarówno sama Pani doktor jak i jej asystentka - Pani Kasia i współpracująca z nimi dr Karolina Stanisławska są sympatyczne i zawsze uśmiechnięte.

• 5

dr. Stanisławska jest moim lekarzem od 3 lat. Cechuje ją ogromna sumienność,zaangażowanie oraz skrupulatność. wszystkie leczone przez nią zęby bardzo ładnie wyglądają. Nigdy nie było powikłań. Mam przepięknie wykonane korony protetyczne. Należy do lekarzy bardzo uczciwych. Wszystkim polecam ten gabinet.

• 5

Leczę się w tym gabinecie od wielu lat. Pani doktor Malarz cieszy się ogromną popularnością wsród pacjentów. Ma odległe terminy, czasami długo oczekuje na wizyte, gdyż bywają poślizgi w poczekalni. Jest to chyba jedyny minus. Pełna kompetencja,ogromne poświęcenie i ludzkie podejście do pacjenta. Jest lekarzem z powołania. Ponadto swietnym chirurgiem i stomatologiem. Uratowała mi wiele zebów przez innych określych jako stracone.

• 5

polecam Panią Iwonkę ze względu na Jej fachowość oraz ciepłe podejście do pacjenta.100% pozytyw!

Gdzie przyjmuję

place 11

ul Wolska 1
    Kraków
    50,022733219,9810506

Kalendarz przyjęć

Pon28.07Wt29.07Śr30.07Czw31.07Pt01.08So02.08Nd03.08
    Brak informacji o godzinach przyjęć

Brak zdjęć lekarza

Jesteś tym lekarzem?
    Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza
    display statlastseen stat