Iwona Nowak-Pilarski

Psychiatra

Osobiście nie polecam.Po 4 latach walki z sama sobą poszłam po pomoc.Wizyte traktowałam jako ostatnia deskę ratunku.Mysli samobójcze,ataki lęku były codziennie.Dostalam leki zostałam skierowana terapię na oddziale dziennym.Pomalu coś zaczęło się układać w mojej głowie za co jestem bardzo wdzięczna terapeutka.Nastepnie miałam kontynuować terapię gdzie zgłosiłam się znów do Pani Nowak-Pilarski gdzie usłyszałam że naciagam L4.Dla mnie cios poniżej pasa,jedyne co czuje to ogromny zal że zostałam tak potraktowana.To co udało mi się odbudować na 3 miesięcznej terapii ze warto walczyć o siebie i nie bac się prosić o pomoc zostało przez Panią Doktor zdeptane.Odrobina empatii i szacunku do drugiego człowieka też powinna być dobrą lekcja.Warto odpowiadać dzień dobry i do widzenia to nic nie kosztuje.

Pani Doktor to prawdziwy anioł medycyny.Bardzo kompetentna,zawsze miła i co najważniejsze pełna empatii względem pacjenta.Przywróciła mi wiarę w życie bez tak charakterystycznej arogancji lekarskiej,za to z dużą dozą człowieczeństwa.Pozdrawiam Panią Doktor i dziękuję za wszystko.Pacjentka

Jestem bardzo zadowolona . Byłam pacjentka Pani dr. w Orzeszu niestety już jej tam nie ma wiec skorzystałam z porady innej pani .dr niestety lekarstwa nie podziałały tak jak bym chciała . Obecnie odnalazłam panią dr, Pilarska i wiem że mi pomaga . , Danuta .

PANI doktor jest rzeczywiście trochę zakręcona ,ale to świetny specjalista.Mnie pomaga od 5ciu lat,tłumaczy przepisuje recepty,a jak potrzebuję pogadać dłużej to chodzę do psychologa na terapie tam leżę na kozetce i gadam nawet godzinę,ale to kosztuje 150zł.Pozdrawiam i polecam Panią Pilarski jako lekarza a nie psychologa Gośka lat 39

Zupełny brak kontaktu z pacjentem. Pani doktor nawet nie raczyła zapisywać tego co do niej mówię (może ma dobrą pamięć i uzupełniła po moim wyjściu). Powtarzane przez nią pytania świadczą jednak o tym, że nawet nie słuchała co do niej mówię. Choć największym szokiem jak dla mnie było odebranie telefonu i prowadzenie prywatnej rozmowy podczas wizyty (jak dla mnie objaw skrajnego braku kompetencji i świadomości jaką dziedzinę medycyny sobie wybrała). Jedyne czego mogłam sie dowiedzieć podczas wizyty to jakim "dobrodziejstwem" są leki uspokajające i antydepresyjne, choć jasno zaznaczyłam na poczatku rozmowy o jaką poradę mi chodzi i równie jasno dałam do zrozumienia, że nie chodzi mi o receptę. Jest to w ciągu ostatnich 16 lat trzeci psychiatra do którego zwróciłam się o pomoc (u pierwszego miałam terapię indywidualną przez prawie 2 lata, a u drugiego przez 5; niestety oboje przyjmują zdecydowanie za daleko od mojego obecnego miejsca zamieszkania), jednak zdecydowanie jej nie polecam nikomu, kto przychodzi po poradę a nie po receptę.