lekarz Iwona Pestrowicz

Diabetolog

Jakim prawem tacy lekarze wykonują zawód. Z takim podejściem do pacjenta. Ul.dworcowa Gorzów Wlkp. wizyta u diabetologa na 15.15 . Właśnie jest godzina 16.53. I w momencie pisania komentarza właśnie przyszła Pani sobie do pracy. Karygodne. Żona w ciąży od 13.00 nie je , bo takie są zalecenia , w kolejce 10 ciężarnych ...pewnie niektóre wejdą o 19 na wizytę. Męczenie ciężarnych kobiet dosłownie. Gdybym to ja miał wizytę u tej pani zrugał bym ją jak nie wiem co. Będę namawiał żonę na zmianę lekarza , bo ona może cukrzyce ...

Jakim prawem tacy lekarze wykonują zawód. Z takim podejściem do pacjenta.

Męczenie ciężarnych kobiet dosłownie.
Gdybym to ja miał wizytę u tej pani zrugał bym ją jak nie wiem co.

Będę namawiał żonę na zmianę
lekarza , bo ona może cukrzyce leczy ale ja nabawię się nerwicy.

Dodam ,że to nie przypadek bo to jest nagminne.
Panie na poczekalni mówiły ,że pani ma dyżur w szpitalu i przyjezdza kiedy jej pasuje. Wymówkę ma zawsze dobrą...

Ta osoba nie powinna być lekarzem, jest wulgarna i po prostu chamska dla pacjentów, których traktuje skandalicznie, aż dziw, że jeszcze ją trzymają w tym szpitalu.

Świetny fachowiec, cierpliwa, dokładna, dociekliwa, nie oszczędza na kompleksowych badaniach. W mojej ocenie WIELKI, WSPANIAŁY, WRAŻLIWY CZŁOWIEK i wspaniały lekarz. Do tego nie pozbawiony poczucia humoru. W przeciwieństwie do dziwnych (nielicznych) krytycznych komentatorów, chętnie się podpisuję - Mirosław Kawecki.

Widzę że pani doktor usuwa niewygodne opinie które są prawda . Najlepiej mieć tylko pozytywne i żeby nie nie widział na kogo uważać.

Nie mila lekceważące podejście do pacjenta zamiast wszystko wytłumaczyć rozmawia o pierdolach nie polecam

Profesjonalizm , doskonała wiedza , wspaniałe podejście do pacjenta , Przemiła , uśmiechnięta , zawsze cierpliwie tłumaczy i przede wszystkim leczy !!!! Szczerze polecam wszystkim pacjentom !!! Standard europejski i nowoczesne metody leczenia !!! Zapiszcie się i Sprawdźcie a już nigdy nie Będziecie szukać innego Lekarza !!! Tomasz Boczkowski

Tomasz Boczkowski

Bardzo kompetentny lekarz. Wizyta była dokładna, też pouczajaca jeśli chodzi o dietę.Polecam.

Doskonaly fachowiec i serdeczny czlowiek.Polecam.

Doskonaly fachowiec i serdeczny czlowiek.Polecam.

Niesamowity człowiek, bardzo miła doktor, w 100% polecam. Lilla Mencel Gorzów Wlkp.

Bardzo miła Pani, fachowa porada, polecam. Adam Rosinski

Bardzo miła Pani, fachowa porada, polecam.
Adam Rosinski