dr n. med. Iwona Rokita-Wala

Z całego serca polecam Panią Doktor. Bardzo uprzejma , serdeczna i pomocna osoba. Wytłumaczy każda wątpliwości. Ma ogromną wiedzę.Cieszę się z całego serca że to moje oko trafiło pod ręce Pani Iwony. Życzę dalszych sukcesów i każdemu polecam konsultacje u Pani Doktor. Takie podejście powinien mieć każdy lekarz . Pozdrawiam Judyta Pleskot.

Pozdrawiam Judyta Pleskot.

Pani dr.Iwona Rokita-Wala jest cudownym człowiekiem i naprawdę lekarzem z powołania. Stosunek z jakim podchodzi do pacjenta jest rzadko spotykany dzisiaj wśród lekarzy. Pani doktor usuwała mi zaćmę z obydwoje oczów za co jestem jej szalenie wdzięczna. Każdemu będę polecała panią Dr. Iwonę Rokita-Wala kto ma problem z oczami tak jak ja miałam. To cudowny lekarz o cudownym sercu dla wszystkich pacjentów i złotych rękach. Dzięki niej znowu zaczęłam cieszyć się każdym nowym dniem a uśmiech nie schodzi mi z twarzy. DZIĘKUJĘ PANI DOKTOR. Życzę Pani wszelkiej pomyślności tak w życiu zawodowym jak i prywatnym.

Doktor Anioł! Pani dr Iwona wykonuje swoją prace z pasją. Od pierwszej wizyty po ostatnią jest w pełni zaangażowana i empatyczna. Chętnie wyjaśnia wszelkie wątpliwości pacjenta przez co zabieg (w moim przypadku usuwanie zaćmy) przebiegła miło i sprawnie. Cieszę się że trafiłam w ręce Pani dr Iwony, którą polecam wszystkim tym którzy potrzebują pomocy w zakresie okulistyki.

Pani Doktor Iwona Rokita Wala to kompetentny lekarz i miły człowiek .Do Pani Doktor trafiliśmy aby naprawić błędy innego lekarza. Gorąco polecam i bardzo dziękujemy za profesjonalną pomoc.

Gorąco polecam i bardzo dziękujemy za profesjonalną pomoc.

Pani doktor Iwona Rokita - Wala jest bardzo dobrym specjalistą. Bardzo duża kompetencja lekarska , serdeczna i miła dla pacjentów . Podczas konsultacji poświęca pacjentowi odpowiednią ilość czasu , atmosfera w gabinecie bardzo dobra. Mogę napisać "gorąco polecam '.

Zdecydowałam się na laserową korektę wzroku, którą przeprowadziła cudowna Pani dr Rokita Wala. Pani doktor jest ciepłym życzliwym, kompetentnym lekarzem godnym polecenia. Jest lekarzem z powołania a w tych czasach to rzadkość.Zabieg trwał kilkanaście minut, atmosfera na sali była bardzo miła, a Pani doktor wszystko dokładnie tłumaczyła. Po zabiegu "świat stał się piękniejszy" bez okularów. Wada została zniwelowana do 0. Pozdrawiam Panią doktor i bardzo dziękuję za pomoc i taką życzliwość. Dagmara S

Dagmara S

Minęło już 1,5 miesiąca od laserowej korekty wzroku przeprowadzonej przez Panią Dr Iwonę Rokita-Wala w szpitalu "Pod Bukami" w Bielsku Białej. Wada została zniwelowana do zera (przed operacją to było - 8 na oboje oczu). Wszystko odbyło się bez większych komplikacji przy bardzo dobrej współpracy Pani Doktor. Muszę podkreślić że jest to wysokiej rangi specjalista w tej dziedzinie. Gorąco polecam i pozdrawiam Panią Doktor oraz sympatyczny Personel.

Minął już miesiąc od mojego zabiegu laserowej korekcji wzroku, którą wykonała Pani Doktor Iwona Rokita-Wala w szpitalu Pod Bukami. Obecnie widzę normalnie, wada została zniwelowana całkowicie (przed operacją prawe oko -4,75; lewe -5,00)! Pani Doktor jest osobą życzliwa, ze świetnym podejściem do pacjenta oraz kompetentną. Z czystym sumieniem polecam!

Bardzo dziękuję Pani dr n. med.Iwonie Rokita-Wala za życzliwość i empatię, którą obdarza przed zabiegiem, w trakcie oraz po nim. Profesjonalizm i kompetencje jakimi wykazuje się Pani doktor są na najwyższym poziomie z możliwych. Wierzę, że kolejna operacja, która mnie czeka u Pani doktor będzie przebiegała w tak samo miłej i serdecznej atmosferze. Jeszcze raz bardzo serdecznie dziękuję :-) 07.03.2014

dobry lekarz. w rozny sposob podchodzi do pacjeta:) polecam kazdemu co inni lekarze odmowili pomocy i wzieli duze pieniadze za nic.

dobry lekarz. w rozny sposob podchodzi do pacjeta:)
polecam kazdemu co inni lekarze odmowili pomocy i wzieli duze pieniadze za nic.